שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

ממשיך לממש נכסים בארה"ב: אדם נוימן מכר את ביתו בניו יורק תמורת 3.4 מיליון דולר

לאחר שבחודש שעבר נחשף כי הוא מציע למכירה את הבית שלו בקליפורניה בנוסף לטריפלקס שלו בניו יורק, כעת נודע כי מייסד WeWork מכר את ביתו במחוז ווסטצ'סטר. האחוזה, המתפרסת על פני שטח של 22 דונם, כוללת 5 חדרי שינה ו-5 חדרי רחצה

שירות כלכליסט 22:1924.08.20

אדם נוימן ממשיך במכירת נכסיו בארה"ב. לאחר שבחודש שעבר נחשף כי הוא מציע למכירה את הבית שלו בקליפורניה בנוסף לטריפלקס שלו בניו יורק, כעת נודע כי מייסד WeWork מכר בית במחוז ווסטצ'סטר בניו יורק תמורת 3.4 מיליון דולר.

 

 

הבית בווסטצ'סטר ניו יורק הבית בווסטצ'סטר ניו יורק צילום: Realtor

 

נוימן (41) ואשתו רבקה פלטרו נוימן (42) העמידו למכירה את האחוזה המתפרסת על פני שטח של 22 דונם בסוף מאי וביקשו תמורתה 3.395 מיליון דולר. כעבור חודשיים הצליחו למכור אותה במחיר המבוקש. הנחלה הכפרית כוללת בית מגורים עם 5 חדרי שינה ו-5 חדרי רחצה שנבנה ב-1995, בריכה חיצונית עם ספא ומגלשה, מגרש ספורט ומרפסת מקורה עם פינת אח. פנים הבית מעוצב עם רצפות לבנות, קירות מבריקים, תקרות גבוהות, קורות חשופות ופינות אח מאבן. השכנים כוללים את ראלף לורן ומתה סטיוארט.

הקונים הם המנתח אוון גולדסטין ובן זוגו אנדרו יו. 

 

 צילום: Realtor

 

 

 צילום: Realtor

 

נוימן, ששימש גם כמנכ"ל חברת השכרת המשרדים, נאלץ להתפטר מתפקידו בספטמבר האחרון, על רקע חשש המשקיעים מהמודל העסקי שהוביל. אולם, הוא הצליח עד אז לצבור מספר נכסי מגורים שמוערכים בשווי כולל של 90 מיליון דולר. מאז תחילת השנה הוא עוסק במכירת מרבית הנכסים הללו.  

 

 צילום: Realtor

 

עבור הטריפלקס במנהטן הוא מבקש 37.5 מיליו דולר, אך עדיין לא מצא מוכר על אף שהדירה מוצעת למכירה כבר שישה חודשים. לעומת זאת, במרץ מכר נכס בהמפטונס עבו 1.25 מיליון דולר. הוא מנסה למכור כאמור גם אחוזה מפוארת וידידותית לסביבה בחוף המערבי, צפונית לסן פרנסיסקו, עבור 27.5 מיליון דולר. נוימן ואשתו רכשו את הבית ב-2018, אז שילמו עבורו 21.4 מיליון דולר. בינתיים הוא ממשיך להחזיק בבית בגריניץ' וילג' במנהטן, אותו רכש עם אשתו ב-2013 עבור 10.3 מיליון דולר. לבני הזוג יש גם חווה בווסטצ'סטר שרכשו ב-2016 תמורת 15 מיליון דולר.

x