$
נדל"ן עולמי

אחוזה מכוכבת פופ: ג'ניפר לופז מוכרת את ביתה במאליבו

הזמרת והשחקנית ובן הזוג אלכס רודריגז מעמידים למכירה את האחוזה המשופצת שלהם ב-7.99 מיליון דולר. הבית בן 3 קומות ומשתרע על 408 מ"ר, וכולל 5 חדרי שינה, ג'קוזי, דלתות מזכוכית ומספר מרפסות

שירות כלכליסט 21:4304.08.20
הזמרת והשחקנית ג'ניפר לופז ובן זוגה שחקן הבייסבול לשעבר אלכס רודריגז מעמידים למכירה את האחוזה שלהם השוכנת על חוף הים במאליבו, קליפורניה ומבקשים תמורתה 7.99 מיליון דולר. בני הזוג רכשו את האחוזה רק לפני שנה מהשחקן ג'רמי פיבן מהסדרה "הפמליה" עבור 6.6 מיליון דולר.

 

 

בריאיון שהעניקה באותה תקופה בתכנית האירוח של אלן דג'נרס תיארה לופז את הנכס כ"בית לשיפוץ על קו הים". לצורך העיצוב מחדש אחרי השיפוץ שכר רודריגז את ג'והנה גיינס, המככבת בתוכנית שיפוצים בערוץ העיצוב HGTV, שאהובה על לופז.

 

מבט מהמרפסת לים מבט מהמרפסת לים צילום: Compass

 

לפי סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה, לבית 3 קומות והוא משתרע על 408 מ"ר. הוא כולל 5 חדרי שינה ו-4.5 חדרי רחצה, דלתות מזכוכית ומספר מרפסות. יש בו חצר וגינה, דק נרחב עם ג'קוזי ואזור בידור בקומה התחתונה עם בר מובנה.

 

בבעלות הזוג המפורסם מספר נכסים, ביניהם אחוזה בבל אייר, שלופז רכשה ב-2016 עבור 28 מיליון דולר ומשמשת כמקום המגורים העיקרי שלהם, וכן בתים בהמפטונס ובפלורידה. בנוסף לאחוזה הזו במאליבו, לופז מנסה למכור גם את הפנטהאוז שלה במנהטן המשקיף למדיסון סקוור פארק בניו יורק עבור 24.99 מיליון דולר, אחרי ירידה במחיר מ-27 מיליון דולר.

 

 

 

האחוזה מבחוץ האחוזה מבחוץ צילום: Compass

 

 

 

 

הכניסה הכניסה צילום: Compass

 

 

 

 

מבחוץ מבחוץ צילום: Compass

 

 

 

 

 

סלון סלון צילום: Compass

 

 

 

חדר שינה חדר שינה צילום: Compass

 

 

 

 

 

סלון נוסף עם נוף משגע סלון נוסף עם נוף משגע צילום: Compass

 

 

 

הבריכה או הים או גם וגם הבריכה או הים או גם וגם צילום: Compass

 

 

 

x