$
נדל"ן עולמי

אדם נוימן מחפש קונה לבית שלו בקליפורניה ב-27.5 מיליון דולר

הנכס, בקורטה מדרה שמצפון לסן פרנסיסקו, משתרע על פני שטח של 44.5 דונם. הבית מכיל 7 חדרי שינה, בריכה, אולם קולנוע ביתי; נוימן מציע למכירה גם את אחד הבתים שלו בניו יורק ב-37.5 מיליון דולר

שירות כלכליסט 21:4121.07.20

אדם נוימן, ממייסדי WeWork ולשעבר המנכ"ל שלה, מחפש קונה עבור בית שבבעלותו בקורטה מדרה בקליפורניה (כ-24 ק"מ צפונית לסן פרנסיסקו). המחיר המבוקש הוא 27.5 מיליון דולר, כך מסר מקור המקורב לנושא.  

 

 

נוימן רכש את הנכס המשתרע על פני שטח של 44.5 דונם ב-2018 תמורת 21.4 מיליון דולר.

 

נוימן מציע למכירה גם את אחד הבתים שלו בניו יורק. מדובר בטריפלקס בשכונת גראמרסי במנהטן שעבורה הוא דורש ב-37.5 מיליון דולר.  

אדם נוימן אדם נוימן צילום: בלומברג

 

הבית בקליפורניה זכה לכינוי "בית הגיטרה", הודות לסלון המעוצב בצורת כלי הנגינה. האחוזה עוצבה על ידי האדריכל סים ון דר רין, והיתה בעבר בבעלותו של המפיק המוזיקאלי ביל גרהאם. הנכס כולל 7 חדרי שינה, בריכה, מגלשת מים, אולם קולנוע ביתי, מגרש ספורט, גנים ופרדס.

 

בתקופת השיא של WeWork, כשנחשבה לאחת מחברות הסטארט-אפ עם השווי הגבוה בעולם, רכש נוימן מספר בתים ברחבי ארה"ב, כולל בניו יורק. אולם הוא הודח מתפקיד מנכ"ל החברה ונמצא בעיצומו של מאבק משפטי עם סופטבנק, זאת לאחר שהתאגיד היפני נטש עסקה שהיתה מאפשרת לו למכור מניות בשווי 970 מיליון דולר.

 

הונו של נוימן התכווץ גם כן לאחר שבסופטבנק ביצעו מחיקת שווי לחברה מ-49 מיליארד דולר ל-2.9 מיליארד דולר.  

 

 צילום: Sotheby's International Realty
 צילום: Sotheby's International Realty
 צילום: Sotheby's International Realty
 צילום: Sotheby's International Realty

 

 

x