$
נדל"ן עולמי

נוקאאוט בזירת הנדל"ן: סילבסטר סטאלון מוכר את ביתו בקליפורניה במחיר הפסד

כוכב סרטי "רוקי" מפרסם למכירה את הווילה שלו בלה-קינטה תמורת 3.35 מיליון דולר, לאחר שקנה אותה לפני כעשור ב-4.5 מיליון דולר. הבית ששימש את סטאלון ומשפחתו לחופשות, כולל ארבעה חדרי שינה, חמישה חדרי אמבטיה ובחצר האחורית זורם נחל קטן

שירות כלכליסט 11:3024.05.20

כוכב סרטי "רוקי" סילבסטר סטאלון מוכר את הווילה שלו בלה-קינטה, קליפורניה, תמורת 3.35 מיליון דולר. מדובר בסכום הנמוך ב-1.15 מיליון דולר מהמחיר בו קנה סטאלון את הבית לפני כעשור.

 

 

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

הווילה בסגנון טוסקנה, מכילה חללי פנים בשטח של כ-450 מ"ר, שכוללים ארבעה חדרי שינה וחמישה חדרי אמבטיה, כך על פי מודעת המכירה שהתפרסמה ביום רביעי שעבר. הבית בעל שתי הקומות, שנבנה ב-2008, מכיל גם סלון מרווח עם תקרות גבוהות ואח מאבנים, חדר אוכל שנפתח למרפסת, מטבח עם ארונות עץ הכולל גם אי מעץ ואבן, חדר ארוחת בוקר וחדר יין, כך על פי המודעה.

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

סטאלון בן ה-73, שחקן, כותב, במאי וצייר, רכש את הנכס ב-2010 תמורת 4.5 מיליון דולר באמצעות קרן נאמנות, כך על פי מסמכי הרכישה. הוא פרסם את הבית לראשונה למכירה ב-2014 תמורת 4.2 מיליון דולר, ומאז פרסם אותו למכירה במחירים שונים ודרך מתווכים שונים. ב-2016 הוא הוצע בפעם האחרונה למכירה, אז במחיר של 3.625 מיליון דולר.

 

לדברי ג'וש ריף, המתווך הנוכחי, סטאלון ומשפחתו השתמשו בבית לחופשות-מדבר, ורמת התחזוקה שלו טובה. ברמה הטכנית הבית כולל דלתות עץ כפולות, משקופים קשתיים, תקרות עם קורות עץ, ומספר אחים ברחבי הבית.

 

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

 

מבחוץ מוקף הבית בטרסות, בריכת שחייה וספא, וכן בור למדורה. "הנכס יושב על המגרש הגדול ביותר בלה קווינטה", אומר ריף, "בחצר האחורית זורם נחל קטן, וזהו מאפיין מאוד מיוחד".

 

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

 צילום: DOYLE TERRY/ ELLIMAN

 

x