חדשות נדל"ן

נגיף הקורונה

בעקבות הקורונה: כפר המכביה יסב 2 קומות של סוויטות לחדרי עבודה להשכרה

המלון יאפשר השכרה של חדרי הסוויטות על בסיס יומי, זאת לאחר שחברות רבות ממליצות לעובדים ומנהלים לא להגיע למקום העבודה; מנהל המלון: עד עכשיו הפגיעה בתפוסה היא של עד 20% ליום

דותן לוי 16:4909.03.20

מלון כפר המכביה ברמת גן יסב את 2 הקומות העליונות במלון לטובת מתחמי עבודה שיושכרו יומית בעיקר למנהלים. מדובר בכ-30-20 חדרי סוויטות אשר מושכרים בדרך כלל בעיקר לאנשי עסקים שמגיעים לישראל וכעת, בשל משבר הקורונה, השכרתם נפגעה. השיקול שעומד מאחורי המהלך נובע מכך שכיום חברות רבות ממליצות לעובדים ומנהלים שלא להגיע לעבודה ולהישאר לעבוד מהבית, מהלך שאינו מתאים לכל מנהל.

 

 

 

מתחם כפר המכביה נמצא בבעלות מכבי העולמית, וכולל 260 חדרים ב-2 מלונות סמוכים וכן מרכז כנסים בשטח כולל של כ-50 דונם. מלון אחד הכולל 140 חדרים מיועד בעיקר לספורטאים ולשהייה ארוכת טווח, ומלון נוסף עם 120 חדרים הוא מלון סוויטות אשר חלק מאורחיו הם אנשי עסקים מחו"ל.

 

בכוונת המלון להציע לחברות להשכיר חדרים על בסיס יומי על מנת לאפשר למספר מצומצם של 4-1 מנהלים לעבוד ולקיים פגישות עבודה בסביבה אינטימית יותר ומבלי הצורך להגיע למשרדי החברה. הנהלת המלון מעריכה כי הפגיעה במלון עד כה מסתכמת בירידה של עד 20% ברמה היומית בהשכרת חדרי הסוויטות ופגיעה של כ-30% בכנסים.

 

 

מלון כפר המכביה מלון כפר המכביה צילום: גלעד קוולרצ'יק

 

דרור מורד, מנהל כפר המכביה: "אף אחד לא יודע לאן המשבר הזה ייקח אותנו, החלטנו לבחון קונספט חדש שבו אנחנו משכירים את החדרים כחדר יומי ללא לינה, זה חדש אצלנו, כרגע זה נראה שזה מתאים מאד למצב ואם נצליח בכך אולי אפילו נשקול להמשיך עם זה גם בהמשך".

 

כדי לאפשר השכרה יומית ללא שינה המלון, ינעל את חדר השינה בסוויטה והמשכיר יוכל להשתמש ביתר החלל לצורך עבודה, פגישות וכו'. בנוסף מציע המלון לשוכרי החדרים שימוש ביתר שירותי המלון כמו הזמנת אוכל לחדרים, חדר אוכל, בריכה וחדר כושר וכו'.

 

עלות השכרת חדרי הפרימיום העסקים על בסיס אירוח יומי תתחיל מ-300 שקל ל-10 שעות עבודה ביום, ו-650 שקל כולל לינה במלון.

x