$
חדשות נדל"ן

Rent24 תפתח מתחם עבודה שלישי ברמת גן

הרשת, שמחזיקה כיום ב-60 מתחמי עבודה בעולם, שכרה 2,200 מ"ר ברחוב הלח"י 29; הסניף ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת וצפוי להיפתח בחודש מאי 2020; שני המתחמים הראשונים של הרשת בישראל נמצאים בת"א

דותן לוי 20:2006.02.20

רשת חללי העבודה האירופאית Rent24 תפתח חלל עבודה שלישי בישראל, ויהיה זה המתחם הראשון של הרשת מחוץ לתל אביב. הרשת שכרה שתי קומות מתוך שלוש במבנה ברחוב הלח"י 29 ברמת גן ובשטח של 2,200 מ"ר. השכירות היא מבעלים פרטיים ולתקופה של 10 שנים.

 

כאמור, מדובר בחלל שלישי של הרשת שנכנסה לישראל במהלך 2018 ופתחה את חלק העבודה הראשון שלה ברחוב קפלן בת"א ואת השני ברחוב יהודה הלוי, גם כן בת"א. לאחר העסקה האחרונה תחזיק הרשת בכ-6,000 מ"ר בישראל. הסניף החדש ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת וצפוי להיפתח בחודש מאי 2020. המתחם המשותף יכלול חלל פתוח, טרקלין, חדרי ישיבות, משרדים, מטבח וחלל אירועים.

 

 

חלל עבודה של Rent24 חלל עבודה של Rent24 צילום: יחצ

 

Rent24 כוללת למעלה מ-60 מתחמי עבודה ולינה בעולם. היא החלה לפעול באירופה ומחזיקה במתחמים בערים כמו ברלין, ואמסטרדם, אך גם בשיקגו בארה"ב. עם כניסתה של הרשת לפעילות בישראל הצהירו מנהליה כי בכוונתם לפתוח 5–6 מתחמים חדשים נוספים עד לסוף 2018, אך בפועל מסתמן כי קצב ההתקדמות איטי יותר.

 

נטלי דיאמנט, מנהלת הרשת בישראל אמרה כי "לראשונה יוצאת הרשת מתל אביב ופותחת סניף ראשון ברמת גן בסמוך לתחנת הרכבת. הערך המוסף של הרשת לחבריה אינו מתבטא רק באופי המתחמים, נוחותם ויופיים, אלא באפשרות של חברי הרשת לפנות לכל סניף שלנו בעולם וליהנות מחיבור ישיר לסצנת ההייטק הפורחת בברלין ומקרקע פורייה לשיתופי פעולה והשקעות זרות".

x