$
חדשות נדל"ן

קו מנחה ויפעת רכשו 3 קומות במגדל LYFE בבני ברק ב-50 מיליון שקל

המשרדים בשטח כולל של כ-4,500 מ"ר ממוקמים בבניין B של פרויקט LYFE הנבנה על ידי אשטרום נכסים ודן, וממוקם במתחם ה-BBC בבני ברק

דותן לוי 18:4730.01.20

קבוצת 'קו מנחה' הציבורית וקבוצת 'יפעת' הפרטית, שתיהן בשליטת משפחת בגס, רכשו 3 קומות משרדים בשטח כולל של כ-4,500 מ"ר בבניין B של פרויקט LYFE הנבנה על ידי החברות היזמיות אשטרום נכסים ודן, וממוקם במתחם ה-BBC בבני ברק.

 

קבוצת 'קו מנחה' הציבורית, העוסקת באספקת מידע עסקי ומערכות מסחר בשוק ההון, רכשה 2 קומות בשטח כולל של כ-3,000 מ"ר, וקבוצת 'יפעת', העוסקת במידע תקשורתי ובניתוחו, רכשה קומה נוספת בשטח של כ-1,500 מ"ר. השטחים שנרכשו ע"י 'קו מנחה' ו'יפעת' נמצאים בקומות 14-16 של בניין B, המתוכנן לגובה של 36 קומות משרדים. בכוונת שתי הקבוצות להעתיק את משרדיהן לפרויקט עם השלמת הקמתו, המתוכננת לרבעון הראשון של שנת 2022.

 

הדמיית פרויקט  LYFE הדמיית פרויקט LYFE הדמיה: יסקי מור סיון

 

פרויקט LYFE של אשטרום נכסים ודן נמצא כיום בשלבי יזום והקמה מתקדמים והוא צפוי לכלול שטחים בהיקף כולל של כ-200,000 מ"ר, וכ-2,000 מקומות חנייה - מתוכם שטחים למכירה בהיקף של כ-113,000 מ"ר. בניין A של הפרויקט כבר שווק כמעט במלואו, ובניין B נמצא בעיצומו של השיווק, כאשר כ-40% מהשטחים שלו כבר נמכרו מלבד שטחי המשרדים. במתחם מתוכננים כ-3,000 מ"ר שטחי מסחר, הכוללים מסעדות ובתי קפה וכן מתחם של חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות להשכרה ומתחם FITNESS .

 

קבוצת אשטרום, בעלת השליטה באשטרום נכסים, רכשה בעצמה 7 קומות בבניין A, אליהן יועברו בהמשך כל משרדי המטה של הקבוצה והחברות הבנות שלה, לרבות אשטרום נכסים ואשדר. את מכירת העסקה הובילו עו"ד אורלי מימון ורועי פרקש ממשרד מ.פירון ואת הרכישה הובילה עו"ד רינת דבש ממשרד שיבולת, מתווכת העסקה נורית אבידר לוי.

 

x