שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

ברוס וויליס מכר את האחוזה שלו בניו יורק במחיר הפסד

השחקן ואשתו מכרו את האחוזה הכפרית שלהם בבדפורד קורנרס תמורת 7.66 מיליון דולר - 41% בלבד ממחירה המקורי. מה היא כוללת? צפו בתמונות

שירות כלכליסט 20:5031.12.19

השחקן ברוס וויליס ואשתו אמה המינג וויליס מכרו את האחוזה הכפרית שלהם בבדפורד קורנרס, ניו יורק, תמורת 7.66 מיליון דולר - 41% בלבד ממחיר המכירה המקורי שלה. מדובר באחת מהמכירות הגדולות ביותר בווסצ'סטר השנה, כך על פי הדוברת של דאגלס אלימן, החברה שטיפלה במכירה.

 

 

האחוזה שנמכרה האחוזה שנמכרה צילום: Douglas Elliman

 

 

הנכס המשתרע על פני 90 הדונם הועמד למכירה בינואר, עם תג מחיר של 12.95 מיליון דולר, אז אמר הזוג שהם מוכרים אותו כיוון שהם מתכננים לעבור לחוף המערבי. "הסיבה היחידה שאנחנו מוותרים על המקום היא שאנחנו רחוקים מדי מהמשפחה שלנו בקליפורניה, ולכן החלטנו לחזור לחוף המערבי ולגור שם", אמר וויליס בינואר. "הבת הקטנה שלנו מייבל אמרה בשבוע שעבר שהיא הייתה רוצה לתלות בלונים רבים בבית כמו שעשו בסרט למעלה ולשלוח אותו ככה לחוף המערבי. אני מסכים. זה היה יכול להיות מושלם".

 

 

 צילום: Douglas Elliman

 

האחוזה מכילה מבנה ראשי בעל שטח של 830 מ"ר, חמישה חדרי שינה, מתחמי בידור גדולים, חדר מדיה, חדר משחקים ומרתף יין. בראש הבית נמצא חדר תצפית בצורת מתומן, ממנו ניתן להשקיף אל נופי הסביבה שכוללים את שמורת קרוטון. האחוזה כוללת גם שלושה קוטג'ים קטנים יותר, כל אחד עם כביש גישה משלו.

 

הזוג וויליס שילמו 12 מיליון דולר עבור הנכס ב-2014, ונהגו לחלק את זמנם בין אזור בדפורד ודירתם במנהטן.

 

 

 צילום: Douglas Elliman

 

 צילום: Douglas Elliman

 

x