$
חדשות נדל

חברת Syte תכפיל את שטח המשרדים בישראל

החברה שכרה קומה במגדל פסגות ברוטשילד וצפויה להכפיל את מספר עובדיה בתוך שנה; דמי השכירות יעמדו על 125 שקל למ"ר

דותן לוי 14:5321.11.19

חברת Syte, אשר פיתחה טכנולוגיית חיפוש ויזואלי מבוססת AI, מכפילה את שטח משרדיה בישראל. החברה חתמה על עסקת שכירות במגדל פסגות ברוטשילד 3 בתל אביב, שבו שוכנים מספר סטארט-אפים וחברות פיננסיות. במסגרת החוזה שנחתם ל-3 שנים מול הבעלים של המגדל – קרן ריט-1, החברה שכרה את הקומה החמישית במגדל, המשתרעת על פניי כ-1,000 מ"ר, ואף הצהירה כי היא צפויה להתרחב בתוך שנה לקומה נוספת. על פי ההערכות, החברה תשלם כ–125 שקל למ"ר עבור המשרדים החדשים, ועלות השיפוץ שערכה במקום נאמדת במיליון שקל נוספים. כיום מעסיקה Syte מעל ל-60 עובדים, והיא מפעילה סניפים נוספים בניו יורק, לונדון וז׳נבה.

 

המשרדים החדשים של Syte המשרדים החדשים של Syte צילום: אריאל גייפמן

 

 

כאמור, ההכפלה של שטח המשרד, נועדה לתמוך בהכפלת מצבת כוח-האדם של החברה וגיוס כ-70 עובדים חדשים. בטרם המעבר, שכנו משרדי החברה באלנבי 105 שם היא שכרה כ- 400 מטר. לפני syte אכלסה חברת Cato networks את המשרדים ברוטשילד.

 

באחרונה החברה הודיעה על סבב גיוס של 21.5 מיליון דולר בסבב גיוס B, בהובלת קרן ההשקעות Viola Ventures ובהשתתפות משקיעים נוספים כגון Storm Ventures, Commerce Ventures, ו -Axess Ventures . עם השקעה זו סך גיוסי ההון בחברה עומד על כ-30 מיליון דולר. סבב זה נועד לתמוך בצמיחה הגלובאלית של החברה, וכן בהמשך פיתוח הטכנולוגיה שתאפשר פרסונליזציה של אתרי מסחר אלקטרוני.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x