$
נדל"ן

צפו בתמונות: זו הדירה היקרה ביותר שמוצעת למכירה בישראל

דירת הטריפלקס ממוקמת בקומות ה-29, 30 ו-31 של מגדל G בתל אביב. יש בה חמישה חדרי שינה, מטבח מאובזר, קולנוע ביתי, קיר מחופה בקליפות אגוזי קוקוס, מעלית מזון למטבח וקיר ירוק על הגג

שירות כלכליסט 22:0511.11.19

טריפלקס תל אביבי חדש, ירוק ומפנק במיוחד מוצע בימים אלה למכירה ב-35 מיליון דולר, לאחר שבעליו החליט למכור אותו עם סיום שלוש שנות בנייתו.

 

 

בעלי הנכס מעולם לא גר בו, "כך שמה שמוצע למכירה הוא פנטהאוז חדש באמת, מיד ראשונה". כך אמר סוכן הנדל"ן שמנסה למכור את הנכס, אורן אלכסנדר. "זה הפנטהאוז החדש היפה ביותר בישראל".

סלון הפנטהאוז טריפלקס במגדל G בתל אביב סלון הפנטהאוז טריפלקס במגדל G בתל אביב צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 

הדירה שמשתרעת על פני 680 מ"ר ובה ועוד 250 מ"ר של מרפסות ושטחים לא מקורים, ממוקמת בקומות ה-29, 30 ו-31 של מגדל G היוקרתי, "מגדל המגורים הגבוה ביותר במרכז תל אביב", לדברי אלכסנדר. "זה הבניין הטוב ביותר בתל אביב, והכי מרכזי בעיר", הוסיף.

 

המטבח של הדירה אובזר על ידי בולטהאופ ונמצא בקומה ה-29, שבה נמצאים גם ספריה, קולנוע ביתי חדיש, חדר מדיה ומרפסת. בחדר השינה המרכזי שנמצא בקומה ה-30 יש אמבטיה וחדר ארונות, כשבאותה הקומה נמצאים גם חדר עבודה פרטי ומעלית מזון שמחוברת למטבח.

 

בדירה המאובזרת בפנטהאוז חמישה חדרי שינה, חמישה חדרי אמבטיה וחדר שירותים נוסף. יש גם חלונות מהרצפה עד לתקרה, חדרי שירותים ואמבטיה שאובזרו על ידי חברת היוקרה האיטלקית CEA, טכנולוגיית בית חכם, מערכות תאורה של לוטרון, רצפות אבן של Noche, גרם מדרגות מפליז, קיר מחופה בקליפות אגוזי קוקוס ומערכת חימום המוטמעת ברצפה. "הדירה הזאת עוצבה ונבנתה בצורה מאוד אורגנית. החומרים מאוד ירוקים וידידותיים לסביבה", כך אמר אלכסנדר.

 

בקומה ה-31 נמצא הגג הפרטי, שבו בריכת שחייה ענקית וג'קוזי נפרד וכמובן יש את הנוף המדהים הנצפה ממנו מכל הכיוונים. המתווך אמר ש"מדרום אפשר לראות את העיר העתיקה של יפו ומצפון אפשר לראות את תל אביב וקו הרקיע שלה".

 

ליד הבריכה נמצאים גם בר ומטבח חיצוניים, חדר כושר, מעלית, גנרטור ומערכת השקיה אוטומטית בשביל הקיר הירוק שעל הגג.

 

 

נוף מכל מקום נוף מכל מקום צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 

פינת אוכל פינת אוכל צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

מטבח מעוצב מטבח מעוצב צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

חדר השינה חדר השינה צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

המיטה המיטה צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

הנוף המדהים, הבריכה והים הנוף המדהים, הבריכה והים צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

פינת ישיבה בחוץ פינת ישיבה בחוץ צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

בשקיעה בשקיעה צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x