$
חדשות נדל"ן

שותפות של רמי לוי ומגה אור זכתה ב-11 מגרשים בבית שמש

מדובר בכמחצית מהמגרשים שיצאו לשיווק בעיר ביעוד של תעשיה באזור התעשיה החדש 'לביא'; מחיר המגרשים נע בין 575 אלף שקל ל-6.1 מיליון שקל

דותן לוי 12:1529.07.19

ביקוש גבוה למגרשים המיועדים לתעשיה בעיר בית שמש. 23 מגרשים שיצאו לשיווק נסגרו אתמול בהצלחה רבה עם זכיה בכל המגרשים. מחירי המגרשים נעו בין 575 אלף שקל לבין כ-6.1 מיליון שקל (לפני עלויות פיתוח). שטחם משתנה גם הוא ונע בין 1.5 דונם ל-7 דונם.

 

 

בחינה של תוצאות המכרזים מראה כי לכל מכרז היו למעלה מ-5 הצעות ולאחד המגרשים אף היו 16 הצעות. בין הזכיות הבולטות ניתן לציין שותפות של רמי לוי ומגה אור אשר זכו ב-11 מגרשים מתוך כלל השיווקים. ללוי ולמגה אור לא מדובר בשותפות ראשונה, הם שותפים במספר פרויקטים.

 

מימין: רמי לוי, צחי נחמיאס - בעל השליטה במגה אור מימין: רמי לוי, צחי נחמיאס - בעל השליטה במגה אור צילום: אוראל כהן, לימור זפרני

 

המגרשים ששווקו ממוקמים באזור התעשיה החדש לביא, שבו תולים בעיר תקוות רבות, ועיריית בית שמש והחברה הכלכלית השקיעו בו זמן ומשאבים רבים, ובימים הקרובים יצא לפועל מכרז לתחילת עבודות הפיתוח באזור.

 

ראש העיר, עליזה בלוך: ״בית שמש עוברת שינויי ומהפך. היום יותר מכל יום, אני גאה להיות בחזית בה גם התעשיינים בארץ ובעולם מבינים שבית שמש היא עיר העתיד של ישראל, גם בתעשייה. בזכות המיקום שלה, בציר מרכזי, בין ירושלים לתל אביב ובזכות כוח העבודה עתיר הון אנושי, מכלל המגזרים ניצור כאן גם תעשייה שתחזק את הכלכלה הישראלית וגם תעסוקה לאלפי עובדים בבית שמש והסביבה״.

 

חבר מועצת העיר, ממונה תעסוקה מסחר ותעשיה, ישראל מנדלסון: ״המכרזים האלו הם תחילת הדרך לשינוי בתחום התעשייה והתעסוקה בעיר. ממש בימים אלו אנחנו עובדים על יציאה למכרזים נוספים הן להמשך חיזוק התעשיה והן למסחר והייטק. בית שמש במגמה להפוך לעיר העתיד של ישראל הכלכלית והחברתית כאחד. אני מודה לכל עשרות היזמים ובעלי מפעלים שניגשו למכרזים, זה מחזק מאוד ומוכיח את הדרך החדשה שעוברת העיר בית שמש בכדי להיות עיר כלכלית חזקה בתעשיה מסחר, הייטק ותעסוקה״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x