חדשות נדל"ן

אלדר השקעות תקים במתחם NEXT בחולון בניין משרדים בן 22 קומות

עלות הפרויקט נאמדת ב-400 מיליון שקל, והוא יבוצע באמצעות קבוצת רכישה; אלדר חתמה על אופציה עם בעלי הקרקע

דותן לוי 08:1022.05.19

חברת אלדר השקעות תקים מגדל משרדים בפארק העסקים החדש של חולון בהיקף כספי של כ־400 מיליון שקל ובאמצעות קבוצת רכישה, כך נודע ל"כלכליסט". אלדר חתמה על אופציה עם בעלי הקרקע. השטח נמצא ברחוב המרכבה פינת שדרות ירושלים

 

 

הדמיית הפרויקט. 34 אלף שטחי משרדים ומסחר הדמיית הפרויקט. 34 אלף שטחי משרדים ומסחר הדמיה: 3ddesign

 

הקרקע, בשטח 4.7 דונם, מיועדת להקמת מגדל משרדים ומסחר של 22 קומות שייקרא מגדל אלדר. המגדל מתוכנן להיבנות בצמוד לתחנת הרכבת הקלה, כולל כ־30 אלף מ"ר של משרדים וכ־4,000 מ"ר של שטחי מסחר. אלדר תשווק את הקרקע לחברי קבוצה נוספים במחירים שיתחילו ב־8,900 שקל למ"ר. תוכנית בניין עיר הנוכחית מאפשרת הקמה של 10 קומות, ולכן בשלב ראשון ישווקו 10 קומות ראשונות, מתוכן 2 קומות מסחר ו־8 קומות משרדים.

 

בקשה לאישור הקומות הנוספות כבר הוגשה, והערכה היא כי תאושר בהמשך השנה. את אלדר ייצג בעסקה עו"ד אדם שפרוך ממשרד יגאל ארנון, והבניין מתוכנן על ידי משרד האדריכלים מילוסלבסקי בשיתוף פעולה עם מחלקת התכנון בעיריית חולון. כיום פועלות בפארק העסקים בחולון יותר מ־150 חברות, ובהן סאפיינס, פיניסאר, טלדור, בנק מרכנתיל דיסקונט, Perion, הלמן אלדובי, וקומפיוג'ן.

 

רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות: "זיהינו את הפוטנציאל של המקום לפני כשנה כשהשקנו את מתחם נקסט. כעת אנו עושים קפיצת מדרגה נוספת ומקימים מגדל בן 22 קומות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x