$
חדשות נדל"ן

גזית גלוב רכשה את קולנוע רב חן דיזנגוף; שוקלת שינוי ייעוד

מהחברה נמסר כי בתקופה הקרובה ימשיך המבנה לשמש כבית קולנוע. המבנה שבבעלות משפחת גרידינגר משמש כבית קולנוע מאז 1949

נמרוד בוסו 17:5919.05.19

חברת גזית גלוב רכשה מחברת תיאטראות ישראל - בעלת רשת הקולנוע "רב חן" שבבעלות משפחת גרידינגר - את הזכויות בבניין המאכלס את בית הקולנוע "רב חן דיזנגוף" הפועל בכיכר דיזנגוף בתל אביב.

 

 

בגזית גלוב, חברת ציבורית בשליטת חיים כצמן, סרבו למסור פרטים על העסקה. יש לציין כי החברה טרם דיווחה לבורסה על העסקה ודיווח שכזה ייצא ככל הנראה במהלך השעות הקרובות היום (א'). עם זאת, בחברה ציינו כי בשלב זה צפוי בית הקולנוע להמשיך לפעול כרגיל. ואולם ל"כלכליסט" נודע כי בגזית גלוב שוקלים שינויים בפעילויות שלהם משמש המבנה.

קולנוע רב חן דיזנגוף סנטר קולנוע רב חן דיזנגוף סנטר

 

 

בניין הקולנוע רב חן הוא אחד מתוך שישה מבני באוהאוס המקיפים את כיכר דיזנגוף, וחזיתו פונה לרחוב פרוג. המבנה נפתח בשנת 1949 כקולנוע חן, ובשנת 1958 נרכש על ידי תיאטראות ישראל. בשנת 1982 ביצעה החברה צעד מהפכני ביחס לתקופה, והסבה את האולם הגדול למספר אולמות נפרדים וקטנים יותר, תחת השם "רב חן". בעקבות הצעד שזכה להצלחה, הרשת התרחבה ופתחה סניפים רבים נוספים באותו מודל.

 

מגזית גלוב נמסר: "מתחם רב חן ימשיך לעבוד כרגיל כקולנוע בשלב זה על ידי קבוצת גרדינגר. החברה רואה בנכס זה כנכס אסטרטגי ומשמעותי בעיר תל אביב ושוקדת בימים אלה ביחד עם מפעילי בתי הקולנוע על חלופות שונות ליעודו. אין לנו ספק שנכס זה יישאר עוגן משמעותי בעיר תל אביב-יפו. כשהחברה ביחד עם מפעילי בתי הקולנוע יקבלו החלטה לגבי ייעוד המתחם היא תפרסם אותה כמקובל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x