שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

אחרי 20 שנה: DSP עוזבת את בניין גב ים בהרצליה לפרויקט הילס הסמוך

החברה שכרה 2 קומות בשטח של 4,500 מ"ר בפרויקט של חברת האחים עופר ואזורים בסכום מוערך של 3.6 מיליון שקל בשנה; החברה מעסיקה בארץ כ-250 עובדים ובכוונתה להוסיף עוד 50 עובדים

דותן לוי 15:5516.04.19

חברת DSP העוסקת בפתרונות תקשורת, עוזבת את בניין גב ים ברחוב משכית בהרצליה פיתוח לאחר 20 שנה, כך נודע ל"כלכליסט". החברה שכרה שטח של 4,500 מ"ר – 2 קומות באגף הדרומי של הבניין החדש בפרויקט הרצליה הילס של חברת האחים עופר ואזורים, וצפויה להיות בין החברות הראשונות שמאכלסות אותו.

 

 

 

השטח ששכרה DSP יכלול חלל של אופן ספייס גדול, וכן שטחי מעבדות אשר מאפשרות את המשך תפקודו של מרכז הפיתוח של החברה הממוקם בישראל. DSP שכרה את קומות 4-3 בסכום מוערך של 3.6 מיליון שקל לשנה המשקף עלות מוערכת של כ-80 שקל למ"ר. הבניין הוא בן 9 קומות ונבנה

עפ"י תקנים ירוקים, וחיסכוני בחשמל,  וכולל גם חניות, שטח מסחרי וחדר אוכל. בין החברות ששכרו בבניין, נובל אנרג'י ורשת חללי העבודה MIXER אשר שכרה את הקומות 9-7 בבניין.

 

 

המשרדים החדשים של חברת DSP בהרצליה המשרדים החדשים של חברת DSP בהרצליה

 

 

 

עד כה שכרה DSP שטח של 2,800 מ"ר בבניין גב ים, אך לאור התרחבות החברה הוחלט על מעבר לשטח רחב יותר בבניין חדיש יותר. כיום מעסיקה החברה בארץ כ-250 עובדים ובכוונתה לשכור עוד כ-50 עובדים. את משרדי החברה תכנן האדריכל רם גולדברג, הקבלן היה טרה הנדסה, והפיקוח נוהל על ידי בנדל ניהול פרויקטים.

 

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x