$
נדל"ן

עוזבת את נמל ת"א: WIX חתמה עם קנדה ישראל על הקמת קמפוס ליד צומת גלילות

החברה שהוקמה לפני כ-12 שנים ומאז צמחה בקצב מהיר, תעבור לקמפוס חדש שיוקם עבורה במתחם Blue על מגרש בשטח של כ-20 דונם; היקף ההקמה - 1.5 מיליארד שקל

דותן לוי 12:2410.04.19

חברת Wix, המתמחה בבניית אתרים באינטרנט תעזוב את נמל ת"א שבו מרוכזים מרבית משרדיה, ותשכור מחברת קנדה ישראל קמפוס חדש בהיקף של כ-50 אלף מ"ר במתחם Blue בתל אביב הסמוך לצומת גלילות. הקמפוס נמצא בשלבי הקמה בעלות של 1.5 מיליארד שקל והוא ישמש כמטה המרכזי של החברה. על פי ההסכם בין החברות, קנדה ישראל תתאים את הקמפוס לצרכיה של Wix.

 

 

 

Wix, שהוקמה לפני כ-12 שנים, מונה למעלה מ-2,600 עובדים ברחבי העולם, מתוכם כ-1,600 במטה החברה בנמל תל אביב. גם בימים אלו, החברה ממשיכה בקצב צמיחה מהיר, הן של הצד העסקי והן של הגידול בכח האדם והדבר בא לידי ביטוי בהיקף השטחים שהיא שכרה בנמל. יחד עם זאת השטחים בנמל ת"א מפוזרים והחברה חיפשה מיקום אחד מרכזי שיוכל לאחד בתוכו את כל עובדי המטה ולהמשיך לצמוח.

 

כך ייראה הקמפוס החדש במתחם Blue בת"א כך ייראה הקמפוס החדש במתחם Blue בת"א

 

כאמור, הקמפוס יוקם במתחם Blue שבצפון תל אביב, בסמוך לחוף הצוק, על מגרש בשטח של כ-20 דונם ויושכר ברובו ל -Wix. הסכם השכירות נחתם לעשר שנים עם 3 תקופות אופציה להארכה, והאכלוס צפוי לקרות בשני שלבים, השלב הראשוני בשנת 2022 והשלב השני בשנת 2023. הפרויקט תוכנן על ידי אדריכל משה צור, ויכלול 7 מבנים בעיצוב ייחודי, מעל לשתי קומות מסחר וחניונים. על ביצוע הפרויקט הופקדה חברת תדהר.

 

ליאור שמש, סמנכ"ל הכספים של Wix אמר לאחר העסקה, "זוהי אבן דרך משמעותית עבורנו. הקמפוס החדש יאפשר לכל עובדי החברה בתל אביב לעבוד, תחת קורת גג אחת, תוך שמירה על התרבות הארגונית וסביבת העבודה הייחודית לנו, הנותנת השראה ומאפשרת לעובדים ליצור מוצרים מצויינים עבור המשתמשים שלנו".

 

ברק רוזן, מייסד ובעלים של קבוצת קנדה ישראל מסר, "אנו שמחים וגאים שחברת Wix, אחת מחברות ההייטק המובילות בישראל, בחרה להקים את מטה הדגל העולמי שלה בפרויקט Blue Tel-Aviv".

 

את העסקה ליוו משרדי עוה"ד גולדפרב זליגמן מטעם קנדה ישראל, עמית פולק מטלון מטעם חברת תדהר ומשרד הרצוג פוקס נאמן מטעם חברת Wix.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x