$
נדל"ן

לוינשטין נבחרה להקים פרויקט התחדשות עירונית ברמת אביב

החברה צפויה להקים 118 דירות ברחוב רידינג במסגרת פרויקט תמ"א 38/2; התמורה לבעלי הדירות הקיימות תהיה תוספת שטח לכל דירה, מרפסת שמש, חניה תת קרקעית ומחסן

דותן לוי 16:1108.04.19

קבוצת לוינשטין תקים 118 יחידות דיור חדשות במסגרת פרויקט התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) בשכונת רמת אביב בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

החברה נבחרה לאחרונה על ידי הדיירים הקיימים על מנת לבצע את הפרויקט שברחוב רידינג 25-29 בתל אביב. הפרויקט משתרע על שטח של 4,440 מ"ר והוא כולל הריסה של 3 בנייני רכבת ישנים ובהם 3 קומות הכוללות 54 יחידות דיור.

 

רדינג 25-29 בת"א של חברת לוינשטין רדינג 25-29 בת"א של חברת לוינשטין קרדיט: איוולב מדיה

 

 

במקומם תקים לוינשטין 3 בניינים חדשים הכולל 6.5 קומות. בדירות שישווקו יהיו 3 עד 6 חדרים. הפרויקט, שתוכנן על ידי משרד האדריכלים - בר אוריין אדריכלים, יתבצע על פי תב"ע בסמכות ועדה מקומית המקודמת על ידי לוינשטין ובימים אלו נמצאת לקראת הגשה לעירייה. התמורה לבעלי הזכויות במתחם תהיה תוספת מטרים לכל דירה, מרפסת שמש, חניה תת קרקעית ומחסן.

 

תהליך בחירתה של קבוצת לוינשטין כיזמית הפרויקטים בשכונת רמת אביב נעשה על ידי הדיירים, לאחר שגברה על חברות יזמיות מתחרות. עד כה חתמו מולה כ-80% מבעלי הדירות על הסכם לביצוע הפרויקט.

 

מדובר בפרויקט השלישי של החברה בשכונת רמת אביב. במסגרתו תבנה החברה כ-118 יחידות דיור חדשות והוא מצטרף אל פרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב האמוראים 3-9 שכולל כ-136 יחידות דיור חדשות, ואל הפרויקט ברחוב ברודצקי שכולל כ-70 יחידות דיור חדשות.

 

שכונת רמת אביב ממוקמת בצפון תל אביב מצפון לנחל הירקון. היא גובלת ברחוב איינשטיין מצפון, רחוב חיים לבנון ממזרח ומדרום ודרך נמיר ממערב. בצידה הצפוני של השכונה נמצא קניון רמת אביב ומרכז ברודצקי במרכזה. בשכונה שלושה בתי ספר: אליאנס, אילנות ואלומות, מתנ"ס רמת אביב וקן של השומר הצעיר.

 

אמיר לוטן מנהל מחלקת התחדשות עירונית בקבוצת משולם לוינשטין מקימת הפרויקט, מסר כי "אזור צפון העיר נחשב לאזור מצוין להתחדשות עירונית שכן ניתן לבצע הריסה ובנייה מחדש, מה שהפך את הפרויקט לאטרקטיבי לביצוע הליך התחדשות עירונית. אם נוסיף על זה גם את המחירים באזור, יש לנו עסקה מצוינת לשני הצדדים. האוכלוסיה שמגיעה להתגורר היא של זוגות צעירים המבקשים לגור בתל אביב, משפרי דיור מכל גוש דן ומצמצמי דיור".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x