$
נדל"ן עולמי

ברוס וויליס מוכר אחוזת חוף בקאריביים ב-33 מיליון דולר

הבית המעוצב בסגנון אסייתי שוכן על כ-30 דונם של רצועת חוף. הנכס מורכב מבית ראשי ושני מבנים צמודים, שביחד מכילים 5 חדרי שינה. ישנן גם שתי וילות אורחים. בשטח יש גם סטודיו יוגה, גן שעשועים לילדים ומגרש לכדורעף בחוף

שירות כלכליסט 21:0410.04.19

שחקן הקולנוע ברוס וויליס מוכר אחוזת חוף באיי פארוט קיי בטרקס וקייקוס (Turks and Caicos’ Parrot Cay island) בקאריביים. המחיר המבוקש עבור האחוזה, שכוללת גם סטודיו יוגה וגן שעשועים בצורת ספינת פיראטים, עומד על 33 מיליון דולר.

 

אם וויליס אכן יקבל את המחיר המבוקש, האחוזה תהפוך להיות היקרה ביותר שנמכרת באי. השיא הנוכחי עומד על 27.5 מיליון דולר ששולם ב-2016 על אחוזה סמוכה הנקראת "אוליבר'ס קוב".

 

בפארוט קיי יש רק כ-10 נחלות פרטיות. מפורסמים נוספים שגרים במקום הם מעצבת האופנה דונה קארן והדוגמנית כריסטי ברינקלי.

 

וויליס רכש את השטח בשנת 2000 והשלים את בניית הנכס ב-2004. לפני כעשור ערך את החתונה שלו עם אמה המינג במקום. מוקדם יותר החודש בני הזוג חידשו את הנדרים שלהם באותו מקום.

 

האחוזה בקאריביים האחוזה בקאריביים צילום: סותבי'ס

 

 

בשנה שעברה הם שיפצו את הנכס, ולפי הדיווחים הם מגיעים לנפוש במקום לעתים קרובות, כולל כדי לחגוג ימי הולדת, ימי נישואים וחגים. "המקום תמיד שימש כמקלט בטוח עבורם - מקום שבו ברוס יכול להיות אנונימי לגמרי", כך נאמר בהודעה שפרסמו בני הזוג. לשניים גם שני ילדים קטנים. "הילדים יכולים להיות ילדים פה, וכך גם אנחנו, החל מהטסת עפיפונים, לבניית ארמונות בחול ושחייה בבריכה כל היום - זה פשוט מקום בטוח, רגוע ושמח".

 

הבית בגודל 1,255 מ"ר, המעוצב בסגנון אסייתי, שוכן על כ-30 דונם של רצועת חוף. הנכס מורכב מבית ראשי ושני מבנים צמודים, שביחד מכילים 5 חדרי שינה. ישנן גם שתי וילות אורחים, כל אחת עם 3 חדרי שינה. המקום כולל גם סטודיו יוגה מקורה, גן שעשועים לילדים, מגרש לכדורעף חופים ועצי בננה, קוקוס ופאפיה.

 

לפי סוכנת הנדל"ן שאחראית על המכירה, בני הזוג החליטו למכור את הבית משום שהם עוברים מהחוף המזרחי של ארה"ב לקליפורניה.

 

מוקדם יותר השנה הם גם העמידו למכירה אחוזה בניו יורק, עבורה הם מבקשים 12.95 מיליון דולר. באוקטובר אשתקד מכר וויליס את החווה שלו באיידהו תמורת 5.495 מיליון דולר, סכום נמוך משמעותית מה-15 מיליון דולר שביקש עבורה במקור.

 

 

 צילום: סותבי'ס

 

 

 צילום: סותבי'ס

 

 

 

 צילום: סותבי'ס

 

  צילום: סותבי'ס

 

  צילום: סותבי'ס

 

 צילום: סותבי'ס

 

 צילום: סותבי'ס
 צילום: סותבי'ס

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x