חדשות נדל"ן

פורשי משרד עו"ד וינרוט שכרו את הקומה ה-22 במגדל אמות השקעות בת"א

שטח הקומה עומד על 950 מ"ר; במקביל שכר "המשכן לבוררות" את מרבית שטח הקומה ה-16; דמי השכירות השנתיים ב-2 העסקאות עומדים על כ-2.4 מיליון שקל

דותן לוי 18:0012.02.19

משרד עו"ד חדד רוט ושות', אשר שמו עלה לאחרונה בעקבות פרישת בעליו ממשרד וינרוט ושות', שכר משרדים במגדל אמות השקעות ברחוב ויצמן 2 פינת שאול המלך בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

 

מייסדי המשרד, עורכי הדין עמית חדד המייצג את בנימין נתניהו ואריאל רוט, שכרו את הקומה ה-22 המשתרעת על שטח של כ-950 מ"ר לתקופה של 6 שנים כולל אופציות להארכה.

 

 

מגדל אמות השקעות מגדל אמות השקעות

 

בעסקה נוספת באותו המגדל, שכר "המשכן לבוררות ופתרון סכסוכים", בראשות עו"ד דליה רבין, את מרבית שטח הקומה ה-16 (כ- 700 מ"ר) לתקופה של 9 שנים כולל אופציות להארכה. המשכן לבוררות, אשר הוקם כאלטרנטיבה לפתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט המשכן שכר עד לאחרונה שטח במגדל המוזיאון.

 

מגדל אמות השקעות הוא בן 24 קומות ומשתרע על כ-21 אלף מ"ר. המגדל נחשב לאחד מבנייני המשרדים היוקרתיים שהתפוסה בהם גבוהה, בין היתר בזכות קרבתו לבית המשפט. במהלך השנתיים האחרונות חידוש ושיפוץ מקיף ויסודי, לרבות כל מערכותיו. על פי ההערכות, דמי השכירות במגדל נעים בין 110 ל-130 שקל למ"ר, כך שדמי השכירות השנתיים מ-2 העסקאות עומדים על כ-2.4 מיליון שקל בממוצע.

 

המגדל מאכלס מספר גדול של משרדי עו"ד וגופים משפטיים וכן את שגרירות קרואטיה, שגרירות לטביה וחברות השקעות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x