$
חדשות נדל"ן

מתחם ההייטק בכפ"ס מתרחב: נחתם היתר הבנייה לבניין משרדים נוסף

בניית המבנה צפויה להסתיים באפריל 2020. מתחם O-tech של חברת "אושירה" עתיד להתפרש על פני שטח של 100 אלף מ"ר במזרח העיר, לכלול שלושה מבני משרדים, ולהציע לעסקים הפועלים בו שירותי הסעדה, קניות ואולמות כנסים

בילי פרנקל 17:0111.02.19
מתחם ההייטק בכפר סבא מתרחב: ראש העיר, רפי סער, חתם לאחרונה על היתר בנייה לבניין שני במספר במתחם O-tech של חברת "אושירה". בניית המבנה, בשטח של 15.5 אלף מ"ר, עתידה להתחיל באופן מיידי וצפויה להסתיים באפריל 2020.

 

 

  

הדמיית מתחם ההייטק של חברת אושירה בכפר סבא הדמיית מתחם ההייטק של חברת אושירה בכפר סבא הדמיה: צבי וילדר

 

 

המתחם כולו עתיד להתפרש על פני שטח של 100 אלף מ"ר במזרח העיר, יכלול שלושה מבני משרדים וגגות ירוקים בשטח של 5.5 אלף מ"ר, שישרתו את עובדי החברות שיועסקו במקום. בנייתו של הבניין הראשון בקומפלקס צפויה להסתיים כבר בחודש יולי השנה, כאשר בין החברות שמתעתדות לשכור בו משרדים נמנות סודה סטרים, נקסט אינשורנס וסגמנט טכנולוגיות.

 

המתחם מתעתד להציע לעסקים את כלל השירותים במקום אחד, ובהם: אולמות כנסים, הסעדה, קניות ועוד. הוא נבנה כחלק מקמפוס הכולל את קניון "אושילנד", בסמוך לכבישים 6, 4, 40 ו-531. בעיריה ציינו כי מדובר בקומפלקס שמטרתו להפוך למתחם הייטק וטכנולוגיה מוביל בישראל, וככזה פונה לחברות מובילות בארץ ובעולם.

  

הדמיית המתחם הדמיית המתחם הדמיה: צבי וילדר

 

 

עוד הוסיפו שם, כי מדובר בחלק ממדיניותו של ראש העיר רפי סער, להרחיב את אזורי התעסוקה במטרה לייצר מקומות עבודה לתושבי העיר, וכן למצב אותה כעיר מרכזית המושכת חברות מהארץ ומהעולם.

 

סער מסר כי: "כפר סבא נמצאת בעיצומה של תנופת פיתוח משמעותית בזירה העסקית, וחברות רבות בוחרות להעתיק את משרדיהן לעירנו. אני שמח שחברות הייטק וחברות בינלאומיות גדולות מעבירות את מרכז הפעילות שלהן לקומפלקסים העסקיים בעיר, ומבטיח שעיריית כפר סבא תמשיך לפעול לפיתוחם של אזורי תעסוקה ומסחר נוספים בעיר".

 

אביב גולן כהן, מנכ"ל אושירה, ציין כי "הפרויקט ממוקם כשער הכניסה המזרחית של העיר כפר סבא ובכניסה של רחוב עתיר ידע. ככזה, הוא מחייב להיות איכותי ביותר ומציע סביבת עבודה מצוינת הכוללת מספר שירותים לעסקים - והכל במתחם אחד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x