$
נדל"ן

קנדה ישראל תרכוש קרקע ברחוב הרכבת בת"א ב-218 מיליון שקל

המתחם יוקם על שטח של 3.3 דונם, וממוקם על צירי תנועה ראשיים, וכולל 137 יחידות דיור, 50 חדרי מלון, מגדל משרדים ושטחי ציבור. לאחרונה השלימה החברה את בניית פרוייקט מידטאון בת"א ברחוב מנחם בגין, בהיקף של כ-2.5 מיליארד שקל

בילי פרנקל 17:1204.02.19
קבוצת קנדה ישראל הודיעה היום (ב') כי חתמה על מזכר הבנות עם בעלי קרקע לרכישת שטח של 3.3 דונם תמורת 218 מיליון שקל ברחוב הרכבת 72-74, תל אביב. החברה מקדמת במקום תכנית להקמת מתחם הכולל מגדל משרדים, מגדל מגורים, שטחי מלונאות ומסחר.  

 

מדובר בפרוייקט הממוקם על צירי תנועה ראשיים, שעתיד לכלול כ-137 יחידות דיור, 50 חדרי מלון, מגדל משרדים ושטחי ציבור. סך כל שטחי הבניה מעל הקרקע עומדים על 42 מ"ר.

 

בחברה זיהו את הפונציאל באזור כבר בשנת 2010, בעת רכישת בניין המשטרה ברחוב הרכבת, שעבר הליך שימור והפך לפרוייקט LIVE, הכולל 75 דירות מגורים וקומת מסחר. 

מימין: אסף טוכמאייר וברק רוזן, בעלי קנדה ישראל מימין: אסף טוכמאייר וברק רוזן, בעלי קנדה ישראל צילום: חן גלילי

 

ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסף טוכמאייר, הינה חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה ונכללת במדד ת"א 125, ומתמחה בהשבחת קרקעות, נכסים מניבים וייזום פרויקטים בלב אזורי הביקוש.

 

בשנים האחרונות, ביצעה החברה רכישת קרקעות להשבחה דוגמת מתחם פי גלילות, מתחם אלקו ברמת השרון, פרויקט הכנרית - דה וינצ׳י (שבנייתו החלה) ומתחם לפיד ברחוב אילת בתל אביב.

 

בנוסף, השלימה לאחרונה את הקמת פרוייקט מידטאון תל אביב ברחוב מנחם בגין, בהיקף של כ-2.5 מיליארד שקל, ושכולל את הקמת המטה של פירמת רואי החשבון ארנסט את יאנג.

 

בימים אלה מקימה קנדה ישראך את מטה המשרדים החדש של  מיקרוסופט בהרצליה בהיקף של 45,000 מ"ר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x