$
חדשות נדל"ן

חברת שתית תפתח את חלל העבודה הגדול בצפון הארץ

החלל צפוי להשתרע על שטח של 5,000 מ"ר במגדל העמק. מדובר בחלק מבניין המשתרע על שטח של כ־13 אלף מ"ר כאשר בנוסף לחלל העבודה בכוונת החברה להקים גם חממה טכנולוגית

דותן לוי 07:5230.01.19

חלל העבודה הגדול ביותר באזור הצפון צפוי להיפתח בבניין בבעלות חברת הנדל"ן שתית במגדל העמק, כך נודע ל"כלכליסט". החלל צפוי להשתרע על שטח של 5,000 מ"ר. מדובר בחלק מבניין המשתרע על שטח של כ־13 אלף מ"ר כאשר בנוסף לחלל העבודה בכוונת החברה להקים גם חממה טכנולוגית ליזמים צעירים.

 

 

 

יתר השטח של הבניין ישווק לחברות שיבקשו לשכור שטחים של 500 מ"ר ומעלה. מחירי השכירות בבניין נחשבים לנמוכים מאוד בקנה מידה ארצי ועומדים על כ־25 שקל למ"ר. בנוסף, החברה כבר סיכמה על הקמת מסעדה שתשתלב במקום.

 

בניין המשרדים במגדל העמק בניין המשרדים במגדל העמק צילום: אלעד גרשגורן

 

המדובר בבניין של ארבע קומות שאותו רכשה שתית מחברת מבנה באוקטובר 2018. הבניין ממוקם באזור התעסוקה רמת גבריאל, בסמוך למפעל של חברת טאוור ומשתרע על שטח של כ־20 אלף מ"ר, הכולל גם חניון תת־קרקעי וחניון חיצוני עם כ־400 חניות. בעבר המבנה הושכר לחברת מיטרוניקס אך לאחר שעזבה רק כ־2,000 מ"ר בבניין היו מושכרים.

 

שתית היא חברת בנייה ויזמות אשר החלה לפעול בשנים האחרונות גם בתחום הנכסים המניבים. כיום החברה מסיימת בניית מרכז לוגיסטי בקריית ים בשטח של כ־2,000 מ"ר, נמצאת בשלבי תכנון והיתרים של מרכז בקריית אתא ובונה מלון במושבה הגרמנית בחיפה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x