$
נדל"ן

גאון אחזקות תשכור משרדים בשטח של 1,400 מ"ר בטרמינל פארק באור יהודה

החברה חתמה על הסכם שכירות ל-10 שנים בפרויקט שבבעלות מאי נדל"ן של חברת ויתניה. דמי השכירות השנתיים יעמדו על כמיליון שקל

דותן לוי 16:1620.01.19

קבוצת גאון אחזקות חתמה על הסכם שכירות של כ-1,400 מ"ר שטחי משרדים בטרמינל פארק באור יהודה, שבבעלות מאי נדל"ן מקבוצת ויתניה ומגדל חברה לביטוח. ההסכם הוא לתקופה של 10 שנים בעלות של כמיליון שקל בשנה. בנוסף, קיימת אופציה להארכת ההסכם. חברות נוספות שצפויות לשכור שטחים בבניין הן ריג'ס, ג'וב מאסטר, גינדי אחזקות ועוד.

פרויקט טרמינל פארק, הממוקם באזור התעשיה הדרומי באור יהודה, נבנה על קרקע של 19 דונם וכולל שני מבני משרדים בשילוב מסחר. הפרויקט עתיד לקום על שטח של 86 אלף מ"ר, כאשר שלב א' בו ישתרע על שטח של כ-30 אלף מ"ר שכבר אוכלס במלואו. בין החברות שצפויות לשכור שטחים בחלקו הראשון של הפרויקט: נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ), אל על, אליין טכנולוגיות, אדוורדס, מיי הריטג' ועוד.

 

הדמיה של פרויקט טרמינל פארק של ויתניה באור יהודה הדמיה של פרויקט טרמינל פארק של ויתניה באור יהודה

 

 

שלב ב' של הפרויקט כולל שטחי משרדים בהיקף של כ-20 אלף מ"ר ושטחי חניה שישתרעו על כ-14 אלף מ"ר. הפרויקט כולל ארבע קומות, ושטחה של כל קומה במסגרתו יעמוד על כ-4,000 מ"ר.

 

גאון אחזקות תשלם כמיליון שקל תמורת שטחי המשרדים המשקפים דמי שכירות של כ-60 שקל למ"ר, וכ-200 אלף שקל לשנה תמורת החניות שיינתנו לה.

 

קבוצת גאון אחזקות שותפה בקרן הון סיכון אקווה אגרו, המשקיעה בחברות הזנק בתחומי המים והאנרגיות המתחדשות. עד כה שכרה החברה משרדים ישנים באור יהודה ובמושב ניר צבי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x