$
חדשות נדל

כלל ביטוח רוכשת 50% מהזכויות במגדל Studio בבני ברק תמורת 120 מיליון שקל

מדובר במגדל המוקם בימים אלה בבני ברק, על ידי קבוצת תדהר ויזם פרטי; בעבר רכשה כלל 20 קומות במגדל השחר, שגם הוא הוקם על ידי תדהר; בכוונת תדהר לשכור קומה במגדל לטובת מחלקת התכנון של החברה

דותן לוי 12:0207.01.19

כלל ביטוח רוכשת 50% מהזכויות במגדל העסקים Studio Tower, הממוקם במתחם העסקים BBC בבני ברק, תמורת 120 מיליון שקל, מקבוצת תדהר ויזם פרטי - ומצטרפת כשותפה בפרויקט.

 

 

מגדל העסקים Studio Tower (הדמיה) מגדל העסקים Studio Tower (הדמיה) הדמיה: 3dvision

 

 

מדובר במגדל משרדים שנמצא בשלבי הקמה במתחם העסקים BBC בני ברק, בסמוך ליציאה לכביש גהה, קריית עתידיים ותחנת הרכבת בני ברק. המגדל תוכנן על ידי האדריכל משה צור, וצפוי להתנשא לגובה של 16 קומות בשטח של כ-20 אלף מ"ר, כאשר שטחה של כל קומת משרדים במגדל צפוי לעמוד על כ-1,300 מ"ר. קומת הקרקע תשמש כקומת מסחר בשטח של כ-1,300 מ"ר. המגדל כולל גם חמישה מפלסי חניה תת קרקעיים.

 

מדובר בשותפות השנייה של קבוצת תדהר וכלל ביטוח. ב-2012 רכשה כלל מתדהר 20 קומות משרדים במגדל השחר בגבעתיים, בשטח כולל של 33 אלף מ"ר ובתמורה ל-300 מיליון שקל. בעסקאות נוספות של כלל בתחום הנדל"ן היא רכשה נכסים בתחום התעשייה והלוגיסטיקה בפארק אפק ובעמק חפר, ובעסקה נוספת רכשה כלל חניון בתל אביב בעסקת SELL & LEASE BACK.

 

מגדל העסקים Studio Tower (הדמיה) מגדל העסקים Studio Tower (הדמיה) הדמיה: 3dvision

 

 

בשלב זה טרם נקבע אילו קומות תקבל כלל, כאשר לפי תדהר, בין החברות שישכרו שטחים במגדל נמנית חברת וקסמן גוברין גבע העוסקת בניהול פרויקטים ופיקוח הנדסי, אשר שכרה את שתי הקומות העליונות במגדל ותעתיק אליהן את משרדי החברה. כמו כן, קבוצת תדהר עתידה לשכור קומה שלמה במגדל עבור מחלקת התכנון.

 

יוסי דורי, משנה למנכ"ל כלל ביטוח ומנכ"ל כנ"ף אמר: "עסקה זו היא המשך יישום האסטרטגיה שלנו לרכוש ולצבור נכסים איכותיים ותזרימיים בתיקי העמיתים והנוסטרו".

 

אודי שרביט, מנכ"ל קבוצת תדהר: "פרויקט סטודיו טאוור הינו מגדל המתכננים הראשון בישראל המותאם במיוחד עבור קהילת התכנון והבנייה - מהנדסים, אדריכלים יועצים, במטרה לרכז פעילות בתחומי הנדל"ן והתשתיות. קונספט המגדל יאפשר שיטת ניהול פרויקטים חדשנית באמצעות קומות עבודה שיתופיות ומתקדמות, המיועדת לבניית צוותי עבודה מולטי-דיסציפלינאריים. המגדל נמצא כיום בשלבי הקמה וצפוי להתאכלס בסוף 2020".

 

את העסקה מטעם קבוצת תדהר הובילו עורכי הדין אפרים לוי וסיון כהן, ממשרד עורכי הדין עמית פולק מטלון ושות', ואת כלל ביטוח ייצגו עורכי הדין שי עדולם, בועז תבור ומעיין ווייס, ממשרד עורכי הדין פישר, בכר חן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x