$
חדשות נדל"ן

ראש עירית ר"ג: אני לא רואה איך נוכל להוציא עוד היתרי בנייה בעיר

כרמל שאמה הכהן שנכנס לתפקיד ראש העיר אמר: "ניתנו היתרי בנייה ברמת גן כאילו אין מחר. אני רוצה בנייה אבל אני צריך תשתיות. השלטון הוחלף כי אין תשתיות. הבנייה הרסה את העיר"

בילי פרנקל 14:1612.12.18
"אני לא רואה איך במצב הנוכחי של העיר ניתן היתרי בנייה ברמת גן". כך אמר היום (ד') ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, בוועידת עיר הנדל"ן המתקיימת באילת. שאמה אמר את הדברים במושב בנושא היחסים בין מוסדות התכנון למגזר הפרטי.

 

"אנחנו הולכים לעבוד קשה ולשבור את הראש ביחד עם הממשלה איך לשנות את המצב הנוכחי, כי העיר והתושבים צריכים בנייה", אמר ראש העיר. כל עוד לא נצליח לשנות את המצב הנוכחי של משבר תקציבי עירוני ושל משבר תשתיות, זה יהיה חוסר אחריות להעמיס עוד בנייה".

 

 

 

"ניתנו היתרי בנייה ברמת גן כאילו אין מחר", הוסיף. ״אני רוצה בנייה אבל אני צריך תשתיות. השלטון הוחלף כי אין תשתיות. הבנייה הרסה את העיר התושבים צעקו הצילו״.

 

 

ראש עיריית ר"ג החדש כרמל שאמה הכהן. "זה יהיה חוסר אחריות להעמיס עוד בנייה" ראש עיריית ר"ג החדש כרמל שאמה הכהן. "זה יהיה חוסר אחריות להעמיס עוד בנייה"

 

עוד הוא התייחס לתוכניות הבינוי של העיר בני ברק ואמר כי "נחמד לשמוע את שכני, ראש העיר בני ברק מדבר על בנייה, קודם שיבנה גינות ירוקות".

 

הרב חנוך זיברט, ממלא מקום ראש העיר בני ברק, אמר בתגובה, כי "אנחנו לא צריכים טובות משום עיר, יש לנו פארקים משלנו. למרות שתושבי תל אביב מגיעים לפארק הלאומי ורמת גנים מגיעים לגני יהושע. מה שכן, דבר אחד אני לא עושה, גינות לכלבים״.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x