$
חדשות נדל"ן

לא רק במרכז: חללי עבודה חדשים ייפתחו בירושלים ובחיפה

חברת אורבן פלייס תפתח חלל חדש במבנה היסטורי ברחוב יפו בירושלים, וחברת ריג'ס תפתח מתחם בעיר התחתית בחיפה; שטח שני המתחמים כ-4,000 מ"ר

דותן לוי 14:5620.11.18

שתי חברות חללי עבודה צפויות כל אחת מהן לפתוח סניף חדש מחוץ לגוש דן. ל"כלכליסט" נודע כי רשת חללי העבודה המשותפים אורבן פלייס (URBAN PLACE) צפויה לפתוח את הסניף השלישי שלה בישראל, בבניין התחנה המרכזית בירושלים, במקביל, חברת ריג'ס (Regus ) הבינלאומית צפויה לפתוח חלל עבודה שני בעיר התחתית בחיפה, בסמוך לקרית הממשלה.

 

 

 

המשרדים של אורבן פלייס בירושלים, ממוקמים במבנה היסטורי ברחוב יפו 224, המבנה שימש בעבר כתחנה המרכזית של ירושלים עד לפתיחת התחנה החדשה. והחלל משתרע על שטח של 2,000 מ"ר וכולל 90 משרדים פרטיים, 40 מקומות באופן ספייס ו-300 עמדות יחיד.

 

אורבן פלייס בירושלים אורבן פלייס בירושלים

 

 

המתחם אשר יפתח בחודש דצמבר ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת החדשה, ויכלול: חדר כושר, חדר משחקים, מרכז יופי, בית כנסת, לאונג'ים, חללי פגישות, חדרי ישיבה, חדרי חשיבה ומנוחה, אודיטוריום, מסופים בשידור חי של רשת בלומברג וגם אזור יוקרה, שבו יושכרו משרדי פרימיום לחברות בעיצוב אישי. מחירי השכירות עבור שימוש בחלל הפתוח יתחילו ב-550 שקל לחודש.

 

המתחם החדש של ריג'ס בחיפה ממוקם בקומה השישית בבניין משרדים בשדרות פל-ים 2, ומשתרע על פני שטח של כ-2,000 מ"ר. הבניין ממוקם בסמיכות לבית המשפט המחוזי, למשרדי הביטוח הלאומי, לנמל חיפה ובקרבה למתחם הטכנולוגי המתפתח בעיר התחתית. המתחם יציע 65 משרדים פרטיים, 187 עמדות במרחבי עבודה משותפים, 3 חדרי ישיבות ומתן שירותים אדמיניסטרטיביים. המחיר ההתחלתי לעמדת עבודה יעמוד על 1,410 שקל לחודש.

 

מדובר במתחם שני של Regus בחיפה, אשר מחזיקה כיום סניף נוסף בפארק מת"ם. ריג'ס מוחזקת על ידי IWG המפעילה בישראל בנוסף את המותג Spaces ולרשת יש כיום 17 מתחמי עבודה תחת שני המותגים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x