חדשות נדל"ן

Regus תפתח חלל עבודה חדש בפארק התעשייה של קיסריה

המתחם ישתרע על שטח של כ-2,100 מ"ר הוא חלל העבודה השני בפארק; על פי הערכות ריג'ס תשלם דמי שכירות של כ-1.2 מיליון שקל בשנה

דותן לוי 18:0024.10.18

חברת ריג'ס הבינלאומית המתמחה בחללי עבודה תפתח את החלל ה-17 שלה בישראל בפארק התעשייה קיסריה. החברה שכרה 2,100 מ"ר בניין אופק 12 בפארק כאשר על פי הערכות דמי השכירות השנתיים יעמדו על כ-1.26 מיליון שקל לפי חישוב של דמי שכירות חודשיים של כ-50 שקל למ"ר לרמת מעטפת, כך שריג'ס צפויה לעצב ולתכנן את החלל הפנימי בעצמה.

 

המתחם יפתח ב"קמפוס האשל" שבחלקו הדרומי של הפארק, במבנה משרדים בבעלות החברה לפיתוח קיסריה שבהקמתו הושקעו כ-77 מיליון שקל. המתחם יציע 60 משרדים פרטיים בגדלים שונים, 250 עמדות עבודה במרחבי עבודה משותפים, חדרי ישיבות ושירותים אדמיניסטרטיביים בהתאמה אישית. עסקת השכירות היא ל-5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות.

 

פארק התעשייה בקיסריה פארק התעשייה בקיסריה צילום: דורית לומברוסקו

 

מדובר בחלל העבודה השני שנפתח בפארק התעשייה קיסריה, בחלקו הצפוני פועל חלל עבודה של חברת open valley – רשת חללי עבודה הממוקמת בצפון הארץ ופועלת כיום ביקנעם, רמת ישי ובקיסריה, שם היא שוכרת שטח של כ-2,000 מ"ר ברחוב הראשי של הפארק בסמוך לאזור המסעדות.

 

מיכאל קרסנטי מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, אמר כי קמפוס האשל, שבו תקים ריג'ס את חללי העבודה שלה הוקם בהשקעה של כ-77 מיליון שקל. "הבחירה של החברה הגדולה בעולם להקים בו מרכז עסקים רק מוכיחה שוב את האטרקטיביות של הפארק בקיסריה, הממוקם באמצע הדרך בין תל אביב לחיפה, עם קירבה לצירי תנועה מרכזיים ותחנת רכבת העוצרת בתוך הפארק מעל ל-100 פעמים ביום".

 

עופר ויתקון, מנכ"ל ריג'ס וספייסס ישראל: "בתוך שלוש שנים הרחבנו משמעותית את פעילותנו ושילשנו את מספר מתחמי העבודה של Regus ברחבי הארץ. לקוחות Regus קיסריה תהיה האפשרות לעבוד בכל אחד מהמרכזים שלנו ברחבי הארץ".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x