$
חדשות נדל"ן

אשטרום ודן תחבורה חתמו על הסכם להקמת שני מגדלים בבני ברק

החברות מחזיקות בקרקע בחלקים שווים. לפי ההסכם זרוע הביצוע של אשטרום תקים את המגדלים בעלות של 766 מיליון שקל. בעתיד מתוכנן לקום על הקרקע מגדל נוסף

דותן לוי 16:2015.10.18

שותפות שהקימו חברת דן תחבורה עם אשטרום נכסים חתמה על הסכם לבניית השלבים העיקריים של הפרויקט בהיקף כספי כולל של כ-766 מיליון שקל. שתי החברות הן שותפות בחלק היזמי ואת הביצוע תיקח על עצמה זרוע הביצוע של אשטרום. ההסכם מתייחס להקמת שני מגדלים, ארבעה מרתפי חנייה וחמישה מפלסי חנייה עיליים.

 

הפרויקט שנקרא LYFE, משתרע על קרקע בשטח של כ-15.8 דונם, באזור התעסוקה של בני ברק הנקרא BBC. הפרויקט ממוקם בצומת הרחובות בן-גוריון וששת הימים וכולל שני מגדלים של 34 קומות ו-36 קומות, שישמשו למשרדים ומסחר, ומיועדים למכירה בהיקף כספי שמוערך ב-1.3 מיליארד שקל, וכן שטחי מסחר וחניות המיועדים להשכרה בשווי כולל של כ-160 מיליון שקל. השטח הבנוי הכולל של המגדלים ושטחי החניה יסתכם בלמעלה מ-200 אלף מ"ר, והקמת הפרויקט צפויה להסתיים בשנת 2022.

 

הדמיית הפרויקט בבני ברק הדמיית הפרויקט בבני ברק הדמיה: סטודיו 84

 

 

סך ההכנסות שצופות דן ואשטרום נכסים ממכירת שטחי הפרויקט נאמדות בכ-1.3 מיליארד שקל, והרווח בגינו מוערך בכ-220 מיליון שקל. בנוסף שתי החברות הגישו תב"ע לתוספת זכויות בהיקף של כ-90 אלף מ"ר, על מנת להקים מגדל שלישי כחלק מהפרויקט.

 

נכון להיום, שווקו כמעט במלואם שטחי מגדל A . בסך הכל, עד כה נמכרו שטחים של הפרויקט בהיקף של כ-44 אלף מ"ר תמורת כ-527 מיליון שקל. כמו כן, בקרוב יחל השיווק של מגדל B.  בימים אלה מסיימת השותפות את עבודות החפירה והדיפון, ועתה, לאחר חתימת הסכם הבנייה, יחלו להבנות המגדלים ושטחי החנייה.

 

על הסכם השותפות חתמו שתי החברות במרץ 2016 עם רכישת 50% ממוסך דן על ידי אשטרום בתמורה לכ-100 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x