$
חדשות נדל"ן

באפט מכר את בית החוף שלו בקליפורניה - לאחר שהוריד את המחיר ב-32%

המשקיע המיליארדר מכר את הבית ב-7.5 מיליון דולר, שנה וחצי לאחר שהעמיד אותו למכירה. הבית כולל שישה חדרי שינה ומתפרס על שלוש קומות. מדוע החליט למכור ובכמה רכש אותו במקור?

שירות כלכליסט 11:4715.10.18

המשקיע המיליארדר וורן באפט הצליח למכור את בית החוף שלו בקליפורניה, אך רק לאחר שנאלץ להוריד את המחיר ב-32% ל-7.5 מיליון דולר.

 

באפט (88), יו"ר חברת ההשקעות ברקשייר האת'וויי, העמיד לראשונה את הבית למכירה בפברואר 2017, אז ביקש עבורו 11 מיליון דולר. אולם, לאחר שלא מצא קונה, נאלץ באוגוסט להוריד את המחיר ל-7.9 מיליון דולר בניסיון לעורר עניין. בכל מקרה, לא צריך לרחם על באפט, שעדיין רשם רווח משמעותי. הוא רכש את הבית בתחילת שנות ה-70 עבור 150 אלף דולר בלבד. הבית נמצא באמרל ביי. הוא בגודל 325 מ"ר, מתפרס על פני 3 קומות, כולל 6 חדרי שינה, 7 חדרי רחצה ומרפסות שפונות לחוף.

 

 

 

בית החוף שנמכר בית החוף שנמכר צילום: Todd Tankersley

 

"יש לי הרגשה טובה לגבי הזוג שרכש את הבית, ומקווה שהמשפחה שלהם תהנה ממנו כפי שהמשפחה שלי נהנתה", מסר באפט.

 

הוא הסביר לוול סטריט ג'ורנל כי הוא מוכר את הנכס כי כבר אינו מבלה בו כמעט. הוא קנה אותו במקור כי אשתו סוזאן התאהבה בבית, אך מאז מותה ב-2004 הוא בקושי מבקר במקום. עם זאת, סיפר שבעבר נהג לכתוב את הדו"חות השנתיים של ברקשייר במקום בעת חופשות חג המולד וכשלקח את הילדים לדיסנילנד. באפט מעדיף לבלות את מרבית זמנו בבית שלו בנברסקה, אותו רכש ב-1958 עבור 31 אלף דולר.

 

 

 צילום: Todd Tankersley

 

 

 צילום: Todd Tankersley

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x