$
חדשות נדל"ן

מנרב זכתה בשני מכרזי ביצוע בהיקף של 318 מיליון שקל

במכרז אחד כולל הקמת 588 חדרי מעונות לשימוש סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון בב"ש. המכרז השני כולל בניית מבנה משרדים ותעשייה בפארק ויצמן למדע בנס ציונה

ענת דניאלי 17:2609.10.18

מנרב דיווחה היום (ג') כי חברת-הבת מנרב הנדסה ובניין (מוחזקת ב100%), זכתה בשני מכרזי ביצוע בהיקף כולל של כ-318 מיליון שקל. האחד הקמת מעונות סטודנטים בב"ש תמורת 188 מיליון שקל והשני הנו מכרז של אפריקה ישראל נכסים לביצוע והקמת מבנה משרדים ותעשיה בפארק המדע של מכון ויצמן בתמורה ל-130 מיליון שקל.

 

המכרז להקמת מעונות סטודנטים עבור אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, הנו בהיקף של 580 יחידות דיור שיבנו ב-14 מבנים בני 5 קומות כל אחד, בשטח כולל של כ-32.7 אלף מ"ר. הפרויקט יכלול גם ביצוע עבודות תשתית, פיתוח והקמת שטחי מסחר נלווים בהם חניון. משך ביצוע העבודות הינו כשנתיים וחצי ממועד קבלת היתר הבנייה.

 

המכרז השני בו זכתה החברה הנו להקמת קמפוס משרדים ותעשייה עבור החברות אפריקה נכסים ומכון ויצמן, בפארק ויצמן למדע בנס ציונה, בשטח בנוי של כ-16 אלף מ"ר, וכן חניון תת קרקעי בשני מפלסים בשטח של כ- 28 אלף מ"ר. משך הקמת הקמפוס צפוי להיארך כשנתיים וחצי.

 

ממנרב נמסר כי "אנו שמחים על הזכייה בפרויקטים. בימים אלה אנחנו מתמודדים על מספר פרויקטים משמעותיים נוספים, בהם יש לחברה יתרון יחסי, במטרה להמשיך ולצמוח וכן לשמור על מיצובה של מנרב כשחקן מוביל בענף".

 

 

אברהם קוזניצקי, יו"ר מנרב אברהם קוזניצקי, יו"ר מנרב צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x