$
חדשות נדל"ן

דנה עזריאלי מאכלסת דיור מוגן ראשון במודיעין עם 239 דירות

הפרוייקט שיאוכלס בעוד כשבועיים כולל 136 מיטות סיעודיות, חדר כושר ובריכה. גובה הפיקדון ינוע בין 1.4 ל-2.4 מיליון שקל, לצד שכר דירה של אלפי שקלים. העירייה תקים בסמוך בית יום לקשיש לרווחת התושבים

נמרוד בוסו ויניב רחימי 13:4808.10.18

קבוצת עזריאליצפויה להתחיל בשבועות הקרובים לאכלס את בית הדיור המוגן PALACE במודיעין, אשר יכלול 239 יחידות דיור ו-136 מיטות סיעודיות. זהו בית הדיור המוגן הראשון שנפתח במודיעין, והשלישי שפותחת החברה, שכבר מפעילה שני בתי דיור מוגן בתל אביב וברעננה.

 

המדובר בפרויקט ברמת גימור גבוהה. שטחו הבנוי של הפרוייקט 35 אלף מ"ר, בשני מבנים בני 8 ו-7 קומות, על מגרש של 11 דונם. יחידות הדיור בפרויקט הן בנות 2, ,2.5 או 3 חדרים ובשטח של 48 מ״ר עד 72 מ״ר, וכוללות חדרי רחצה, מטבחים מאובזרים, וארונות קיר בחדר השינה.

 

 

 

 

השקת דיור מוגן פאלאס במודיעין השקת דיור מוגן פאלאס במודיעין צילום: עמית שעל

 

גובה הפיקדון שאותו על דיירי הפרוייקט להפקיד נע בין 1.4 ל-2.7 מיליון שקל בהתאם לגודל הדירה. מסכום זה ייגרעו מדי שנה כ-3.5%, כך שבתום 12 שנה ייגרעו כ- 40% מהסכום. בנוסף לכך, הדיירים ישלמו שכר דירה חודשי בסך של אלפי שקלים נוספים. על פי נתוני "עזריאלי" עד כה נמכרו 70% מיחידות הדיור במקום.

 

דנה עזריאלי יו"ר קבוצת עזריאלי בהשקת דיור מוגן פאלאס דנה עזריאלי יו"ר קבוצת עזריאלי בהשקת דיור מוגן פאלאס צילום: עמית שעל

 

 

עוד כולל הפרויקט בריכת שחייה, ספא, חדר כושר ייעודי המותאם לגיל השלישי, חדרי הסבה (לאונג'), מסעדה, אולם אירועים, בית כנסת ועוד. בנוסף, כולל הפרויקט חניון תת קרקעי ושטחי מסחר בהיקף של כ-600 מ"ר שיושכרו לבתי קפה, רשתות פארם או סופרמרקט.

 

הפרויקט עוצב על ידי משרד הרי ואלה ברנד אדריכלים.במתחם יפעל גם מכון דיאליזה אשר ישרת את כלל תושבי האזור, ובהתאם לסיכום עם עיריית מודיעין יוקם בסמוך למתחם "בית יום לקשיש" בהפעלת העירייה, שיעמוד לרשות תושבי העיר.

 

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי, אמרה היום בעת אירוע ההשקה של הפרוייקט כי "הצמיחה הצפויה בשיעור אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל, אל מול המחסור בדיור מוגן ראוי, מייצרת פוטנציאל אדיר עבורנו בתחום זה. ברשת PALACE, אנו יוצרים מהפכה אמיתית בחוויית המגורים של הגיל השלישי, באופן שמשפיע משמעותית לטובה לא רק על איכות החיים, אלא גם על תוחלת החיים של הדיירים".

 

אייל חנקין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי אמר כי "קבוצת עזריאלי רואה בזרוע הדיור המוגן פעילות אסטרטגית המהווה את אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים בפעילות הליבה של הקבוצה. פאלאס מודיעין הוא פרויקט דגל בתחום עבורנו, אשר גם בו תהיה הקבוצה אחראית על כל שרשרת הערך, משלב הייזום ועד הניהול".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x