$
נדל"ן עולמי

אחוזה מהסרט "הסנדק" מוצעת שוב למכירה, הפעם ב-135 מיליון דולר

האחוזה מבוורלי הילס, שעמדה למכירה ב-2007 תמורת 165 מיליון דולר, חזרה לשוק ב-2016 עם תג מחיר של 195 מיליון דולר, אך לא נמצא לה קונה. עתה עושה בעליה הנוכחיים נסיון נוסף למכור אותה

שירות כלכליסט 22:1326.09.18

אחוזה מבוורלי הילס שצולמה לסרט "הסנדק" - ואשר לא עמדה למכירה בעשור האחרון - עומדת שוב למכירה, הפעם תמורת 135 מיליון דולר. האחוזה, שעמדה למכירה ב-2007 תמורת 165 מיליון דולר, חזרה לשוק ב-2016 עם תג מחיר של 195 מיליון דולר - אך לא נמצא לה קונה והיא הוצאה מהשוק.

 

 

האחוזה הבנויה בסגנון קולוניאלי ספרדי והידועה בתור ה-Beverly House צולמה בסרט "הסנדק" בסצנה שבה אחד האויבים של ויטו קורליאונה מוצא ראש כרות של סוס במיטתו. במציאות, היא היתה בשלב מסוים בבעלותו של טייקון העיתונות וויליאם רנדולף הרסט, ומאוחר יותר בבעלותה של השחקנית מריון דיוויס. היא גם אירחה את ג'ון וז'קלין קנדי כחלק מירח הדבש שלהם.

 

המוכר היום הוא לאונרד רוס, עו"ד ומשקיע נדל"ן. רוס שיפץ את האחוזה באמצע שנות ה-90 והשכיר אותה לאירועים. ב-2016 ניסה לממן את אחזקת הנכס בעזרת אתר מימון ההמונים StartEngine, אך לפי דובר האתר הניסיון כשל.

 

האחוזה מורכבת משישה מבנים שונים שמשתרעים על פני יותר מ-4,500 מ"ר, כולל בית Hearst שנבנה ב-1927, ובית נוסף עם שבעה חדרי שינה. באחוזה יש בסך הכול יותר מ-20 חדרי שינה וסוויטות, בריכת שחייה אולימפית, מגרש טניס מואר, שני חדרי הקרנה, מטבח שמתאים לאירועים ואזורים פתוחים שיכולים לארח יותר מ-400 איש לארוחת ערב בישיבה.

 

 

הבניין המרכזי של האחוזה הבניין המרכזי של האחוזה צילום: JIM BARTSCH

 

 

 צילום: JIM BARTSCH

 

 

 צילום: JIM BARTSCH

 

 

 צילום: JIM BARTSCH

 

 

בריכת שחיה נוספת בריכת שחיה נוספת צילום: JIM BARTSCH

 

 

 צילום: JIM BARTSCH

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x