חדשות נדל"ן

סלע בינוי מכרה 800 מ"ר ב"סלע צ'ק פוסט" למשרד עוה"ד לירום-סנדה ב-7 מיליון שקל

הבניין ישתרע על פני כ- 14 אלף מ"ר, ב-7 קומות ויכלול גם קומת מסחר. הבנייה צפויה להסתיים בעוד כשנתיים

דותן לוי 12:2313.09.18

משרד עוה"ד לירום-סנדה רכש 800 מ"ר בפרויקט "סלע צ'ק פוסט"- בניין משרדים המוקם על ידי חברת סלע בינוי במתחם ההייטק בצ'ק פוסט. הרכישה בוצעה על ידי חברת להב סנדה יזמות ופיתוח שבבעלות עורכי הדין ונאמדת בכ-7 מיליון שקל כולל חניות. למשרד לירום סנדה שלושה סניפים - במידטאון בת"א, בבאר שבע ובבניין הקריון בקרית ביאליק. השטח שנרכש צפוי להחליף את מיקומו של הסניף הצפוני.

 

בניין המשרדים של חברת סלע בינוי קיבל היתר בנייה לפני כחודש, והוא יהיה הראשון להיבנות במתחם ההייטק החדש בצ'ק פוסט. הבניין ישתרע על פני כ- 14 אלף מ"ר, ב-7 קומות ויכלול גם קומת מסחר עם בית קפה. הבנייה צפויה להסתיים בעוד כשנתיים.

 

 

הדמיית "סלע צ'ק פוסט" הדמיית "סלע צ'ק פוסט" הדמיה: סלע בינוי

 

 

 

בכוונת סלע בינוי למכור 3 קומות מתוך הבניין, ועד כה שווקו 2 קומות. שאר הבניין ישאר בבעלות החברה ויועמד להשכרה. לפי הערכת החברה, התשואה מההשכרה בפרויקט תעמוד על כ-8%. הבניין תוכנן על ידי האדריכל עוזי גורדון כבניין ירוק והוא יכלול בין היתר חניון אופניים, חדרי הטענה לאופניים חשמליות, מקלחות לרוכבים ועוד. הבניין נמצא בצמוד לטרמינל הצפון שהחל לפעול בימים אלו, ומחבר בין רכבת ישראל ובין הרכבל והמטרונית.

 

אלעד כהן, מנהל מחלקת נדל"ן מסחרי ומשרדים בחברת סלע בינוי: "הצ'ק פוסט מהווה את צומת העסקים הראשית של הצפון והתוספת המבורכת של תעשיות הי טק ותעשיות נקיות למתחם, הופכות אותו ללב הפועם של הפעילות העסקית בצפון. בנוסף בנמל הסיני שייכנס לעבודה בשנת 2021, ישנה את פני האזור מקצה לקצה ויהפוך את נמל חיפה לנמל אזורי, על כל המשתמע מכך".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x