שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

אמות השקעות תבנה באזור התעשייה בחולון מגדל משרדים

מדובר בעסקת קומבינציה שחתמה החברה לפני כשנה עם עיריית חולון, בעלת המגרש. היקף ההשקעה של אמות בפרויקט מוערך ב־320 מיליון שקל

נמרוד בוסו 08:1302.08.18

אמות השקעות, מקבוצת אלוני חץ, בניהולו של אבי מוסלר, מקימה מגדל משרדים חדש באזור התעשייה החדש במזרח חולון. מדובר בעסקת קומבינציה שחתמה החברה לפני כשנה עם עיריית חולון, בעלת המגרש. היקף ההשקעה של אמות בפרויקט מוערך ב־320 מיליון שקל.

 

 

 

החברה תבנה את מגדל אמות קמפוס במגרש בן 11 דונם בפינת הרחובות שדרות ירושלים ודרך המלאכה, ושטחי המשרדים שייבנו, בהיקף של 40 אלף מ"ר, יחולקו בין אמות לעיריית חולון לפי יחס של 78% לאמות ו־22% לעיריית חולון.

 

 

הדמיית המגדל בחולון הדמיית המגדל בחולון הדמיה: ויו פוינט

 

כעת נמצא הפרויקט בשלבי בניית שלד החניון, לאחר סיום עבודות דיפון וחפירה. בנייתו צפויה להסתיים בסוף 2020. המגדל החדש צפוי להתנשא לגובה של 15 קומות, ושטח כל קומה ינוע בין 2,700 מ"ר ל־3,600 מ"ר, שטח שנחשב לגדול במיוחד. מתכנן המבנה הוא האדריכל משה צור. דמי השכירות המקובלים באזור הם 55־60 שקל למ"ר.

 

לדברי מנכ"ל אמות השקעות אבי מוסלר, “פרויקט אמות קמפוס מייצג באופן מיטבי את סביבת העבודה העתידית ומביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שצברה אמות בהקמת פרויקטים ייחודיים, דוגמת מגדל אמות אטריום ופרויקט ToHa. אנו בטוחים כי גודל הקומות הנדיב והמיקום האטרקטיבי בלב מתחם העסקים של חולון יביאו לביקושים מצד חברות גדולות".

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x