$
חדשות נדל"ן

רשות הכבאות: מכוניות היוקרה של עידו חג'ג' נשרפו בגלל סוללות של אופניים חשמליים

דליקה שאירעה ביום שבת בווילה של יזם הנדל"ן גרמה למכוניות הב.מ.וו והמרצדס היוקרתיות שלו להישרף כליל. רשות הכבאות אישרה את גרסת מקורביו, ולפיה אין מדובר בהצתה: "הטענה לא מבוקרת של סוללת ליתיום היא שגרמה לשריפה"

נמרוד בוסו ונעמי צורף 23:2115.07.18

שריפה שהתחוללה ביום שבת בביתו בכפר שמריהו של יזם הנדל"ון עידו חג'ג' גרמה לנזק רב לרכוש: בשריפה שהחלה בשעות הצהרים עלו בלהבות מכוניות הב.מ.וו והמרצדס היוקרתיות של חג'ג'.

 

 

 

גורם בסביבתו של יזם הנדל"ן אמר אתמול כי מקור השריפה איננו בהצתה. לדבריו, סיבת הדליקה נבדקה על ידי חוקר ביטוח שביקר בבית, ומצא כי "סוללה של קורקינט חשמלי שהתפוצצה במחסן בגלל החום היא זו שהובילה לשריפה".

 

חג'ג'. לטענת גורם בסביבתו, חוקר מטעם הביטוח שלל הצתה חג'ג'. לטענת גורם בסביבתו, חוקר מטעם הביטוח שלל הצתה

 

 

טענה זו קיבלה הבוקר אישור מרשות הכבאות וההצלה: "מממצאי החקירה עולה כי השריפה נגרמה כתוצאה מכשל בזמן הטענת סוללות של אופניים חשמליים. אנו עדים לשריפות רבות שנגרמות במהלך הטענה לא מבוקרת של סוללות ליתיום".

 

בכבאות ביקשו להתריע מפני "שימוש בסוללות ליתיום לא תקניות ומפני הטענתן ללא השגחה".

 

במקביל גם מהמשטרה נמסר כי לא מדובר באירוע פלילי.

 

בשנת 2003 הקימו האחים עידו ויצחק (צחי) חג'ג' את קבוצת חג'ג', חברה העוסקת בייזום פרויקטי נדל"ן למגורים ולתעסוקה. בשנת 2010 הפכה החברה לציבורית.

 

בין הפרויקטים שיזמה הקבוצה: מגדלי הצעירים (יחד עם ענבל אור) בדרך בגין בתל אביב, מגדלי הארבעה, מגדלי רסיטל, ועוד. עוד עוסקים השניים בתחום קבוצות הרכישה, והקימו שורה של פרויקטים בשכונות עבר הירקון של תל אביב, דוגמת כוכב הצפון והגוש הגדול.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x