שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קבוצת גבאי חתמה על עסקת קומבינציה להקמת פרויקט מגורים ומסחר בשכונת הפרחים ברעננה

בכוונת החברה לבנות על הקרקע שני בנייני מגורים בני שמונה קומות שיכלללו יחד 50 דירות מעל מרכז מסחרי שכונתי בשטח של כ־1,500 מ"ר בנוי. בעסקה יוקצו 46% זכויות לבעלי קרקע ו־54% לגבאי

דותן לוי 08:3810.07.18

קבוצת גבאי חתמה על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים להקמת פרויקט מגורים ומסחר על שטח של כ־2 דונם בשכונת הפרחים ברעננה, כך נודע ל"כלכליסט". בכוונת החברה לבנות על הקרקע שני בנייני מגורים בני שמונה קומות שיכלללו יחד 50 דירות מעל מרכז מסחרי שכונתי בשטח של כ־1,500 מ"ר בנוי. בעסקה יוקצו 46% זכויות לבעלי קרקע ו־54% לגבאי.

 

התב"ע המאושרת לקרקע נכון להיום היא למסחר בלבד, והחברה פועלת לשינוי ייעוד של חלק מהקרקע לטובת מגורים. על פי הערכות החברה, אכלוס הפרויקט יתאפשר בעוד כארבע שנים.

 

אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי צילום: רועי בר

 

עלות ההשקעה בפרויקט תעמוד על כ־70 מיליון שקל, והיקף ההכנסות מוערך ב־133 מיליון שקל. הפרויקט יכלול דירות בנות ארבעה־חמישה חדרים שמחירן יתחיל ב־2.5 מיליון שקל. בכוונת החברה להמשיך להחזיק במבנה המסחרי ולהשכיר אותו, בעדיפות לשוכר בודד.

 

אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי: "שכונת הפרחים ממוקמת בסמוך לפארק רעננה, והיא מאופיינת בבנייה חדישה, אולם לא נבנו בה דירות חדשות בשנים האחרונות. אנחנו רואים באזור השרון כולו אזור בעל פוטנציאל צמיחה גדול. המרכז המסחרי יאפשר לתושבי השכונה לנהל חיים עשירים בלי שיצטרכו לצאת עם הרכב מהשכונה".

 

 

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x