$
חדשות נדל"ן

נחשף בכלכליסט

ישראל קנדה רוכשת את "בית יורוקום" תמורת 66 מיליון שקל

חברת הנדל"ן חתמה על מזכר הבנות לרכישת 57% מהבניין שבמתחם הבורסה בר"ג. החברה תשלם 16 מיליון שקל מהסכום במועד החתימה על הסכם המכר המפורט, והיתרה תוך חודשיים

גולן חזני 11:3819.06.18
חברת הנדל"ן ישראל קנדה אישרה אמש את הפרסום ב"כלכליסט" ודיווחה כי חתמה על מזכר הבנות לרכישת 57% מ"בית יורוקום" שבמתחם הבורסה ברמת גן תמורת 66 מיליון שקל, לא כולל מע"מ.

 

 

 

ישראל קנדה תשלם 16 מיליון שקל מהסכום במועד החתימה על הסכם המכר המפורט, והיתרה תוך חודשיים "מתום תקופת אי מימוש זכויות הבעלים הנוספים בקרקע, ובכפוף להעברת הזכויות בממכר על שם הקונה".

 

בית יורוקום בית יורוקום צילום: אוראל כהן

 

 

ישראל קנדה נשלטת ע"י ברק רוזן ואסי טוכמאייר. דיסקונט קיבל שיעבוד על מניות הבניין מידי שאול אלוביץ' בעל השליטה היוצא ביורוקום, בשל חוב של 600 מיליון שקל מיורוקום תקשורת ו-200 מיליון שקל מיורוקום אחזקות החברה האם. את השעבוד קיבל הבנק לפני שלוש שנים.

 

כניסתה של העסקה לתוקף מותנית בכך שהבעלים הנוספים בקרקע לא יממשו את זכות הסירוב הראשונה המוקנית להם ולא יביעו התנגדות למכירת החזקות יורוקום בנכס. יתרת ההחזקות בנכס מחולקת בין כמה משקיעים פרטיים שונים, בעיקר חרדים, ללא מחזיק אחד מרכזי. הבניין בן ארבע הקומות משתרע על 2 דונם וניתן להקים עליו בניין משרדים בגובה 60 קומות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x