$
חדשות נדל"ן

פורסמו מכרזים לבניית 500 דירות להשכרה ארוכת טווח בגן יבנה וברמלה

בגן יבנה שממזרח לאשדוד צפויות להיבנות 315 דירות להשכרה ארוכת טווח, חציין בשכר דירה מופחת. בשכונה החדשה במערב רמלה ייבנו 186 דירות להשכרה, רבע מהן בשכ"ד מופחת ו-62 דירות למכירה

נמרוד בוסו 13:2827.05.18

דירה להשכיר - החברה הממשלתית לדיור להשכרה ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פרסמו הבוקר (א') שני מכרזים לשכירות ארוכת טווח, במועצה המקומית גן יבנה וברמלה בהיקף כולל של 563 דירות.

הפרויקט בגן יבנה, שממזרח לאשדוד, ימוקם בשכונה המערבית החדשה של המועצה המקומית שתוכננה על ידי דירה להשכיר. היא קודמה בתכנון מהיר באמצעות הוועדה לתכנון מהיר (הוותמ"ל). הפרויקט כולל 315 דירות בבניינים בני 3-4 קומות, ומיועד להשכרה ארוכת טווח לתקופה של עשרים שנה, כאשר 50% מהדירות יושכרו בשכר דירה מופחת לזכאים. התכנון כולל גם שטחים פתוחים, בהם פארקים וגני משחקים.

 

הדמיית הפרויקט בגן יבנה הדמיית הפרויקט בגן יבנה הדמיה: Red Bird studio, אסף פרץ

 

פרויקט נוסף יוקם בשכונה החדשה המקודמת במערב רמלה, שבו יוקמו ארבעה בנייני מגורים, בהם 248 דירות מעל שטח למסחר ותעסוקה בהיקף של 8,700 מ"ר . בשכונה זו מתוכננים להיבנות מבני ציבור נוספים, בהם מתקני ספורט ונופש. הפעם לא כל הדירות מיועדות להשכרה ארוכת טווח בלבד, כי אם 186 בלבד, מהן 25% מיועדות להשכרה בשכר דירה מופחת. 62 דירות ייבנו במסגרת בניין שמיועד בשלמותו למכירה במחירי שוק. השכונה החדשה תמוקם בגבול רמלה עם באר יעקב.

 

מחברת דירה להשכיר נמסר כי "בתכנון הפרויקטים, דירה להשכיר מכתיבה את מפרט הבנייה, מפרט התחזוקה ונוסח הסכם השכירות. החברה שתזכה באחד המכרזים, תחויב לתפעל ולתחזק את הפרויקט לתקופה של עשרים שנים (תקופת השכירות הכוללת), באמצעות חברת ניהול ובהתאם למפרט תחזוקה שתגדיר דירה להשכיר, זאת כדי להבטיח לשוכרים רמת שירות גבוהה לכל תקופת ההשכרה".

 

הדמיית הפרויקט של דירה להשכיר ברמלה מערב הדמיית הפרויקט של דירה להשכיר ברמלה מערב הדמיה: 3D Animation

 

עוד נמסר כי על פי תוכנית העבודה של החברה, היא צפויה לשווק ליזמים קרקע בהיקף של 4,000 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח, חלקם בערים שמחוץ לאזורי הביקוש דוגמת באר שבע, כרמיאל וקריית גת.

 

מנכ"ל דירה להשכיר, עוזי לוי אמר: "אנו נערכים לפרסם מכרזים נוספים למתחמי קרקעות למגורים שאושרו בוותמ"ל. אנו משקיעים בתכנון ובאיכות הפרויקטים, תוך שימת דגש על עירוב שימושים, ומקפידים שלשכונות החדשות המתוכננות יהיו דרכי גישה נוחות, חיבור לתחבורה ציבורית וקרבה לאזורי מסחר ותעסוקה. הפרויקטים שמובלים ע"י דירה להשכיר מקנים לשוכרים יציבות וודאות יחד עם חוויית מגורים כמקובל במרבית מדינות העולם המערבי".  
בטל שלח
    לכל התגובות
    x