$
נדל"ן עולמי

בעקבות השביל הסגול: האחוזה של פרינס באיים הקאריביים עומדת למכירה פומבית

ביתו של המוזיקאי האגדי הוצע למכירה חודש לאחר מותו ב-12 מיליון דולר, אך נותר על המדף. בבית המכירות מאמינים שכעת הנכס הממוקם על החוף יזכה ל"עניין מוגבר והצעות רבות"

שירות כלכליסט 21:0220.05.18

האחוזה של הזמר פרינס באיים הקאריביים תועמד למכירה פומבית ביולי הקרוב.

 

המוזיקאי זוכה 8 פרסי הגראמי מת בפתאומיות בביתו שבמיניאפוליס ב-2016 ממנת יתר של משככי כאבים. בבעלותו הייתה גם אחוזת חוף מפוארת בקצה חצי-האי פרובידנשיאלס שבאיי טורקס וקאיקוס.

 

האחוזה הועמדה למכירה במאי 2016, חודש לאחר מותו של פרינס, במחיר של 12 מיליון דולר, אולם לא זכתה לביקוש רב מצד קונים. לאחר ניסיון כושל מצד עזבונו של הזמר למכור את הנכס במשך למעלה משנה, תועמד שוב האחוזה למכירה פומבית ב-12 ביולי. כך על פי פרמייר איסטייטס אוקשן (Premiere Estates Auction ) המטפלת במכירת הנכס. 

 

"עם נכס ייחודי כמו אחוזת פרינס בטורקס וקאיקוס אנו צופים לעניין מוגבר ולהצעות רבות", אמר טוד ווהל (Todd Wohl), מייסד פרמייר איסטייטס בהצהרה.

 

כתובת מגוריו העיקרית של פרינס הייתה במתחם אולפני "פייזלי פארק" בעיר הולדתו מיניאפוליס. אולם הוא בכל זאת הספיק להותיר את רישומו באחוזת החוף הקאריבית, שבו צבע את כביש הגישה בסגול – הצבע שהיה סמלו המסחרי.

 

 

 

האחוזה בנויה בסגנון ים-תיכוני, עם גג רעפים אדומים וציפוי סטוקו בחזית. שטחו הכולל של הבית המרכזי הוא 930 מ"ר ויש בו 6 חדרי שינה. כך בעמוד המכירה.

 

פרמייר אסטייטס מחייבת את כל מי שרוצה להשתתף במכירה לשלם פיקדון של 100 אלף דולר שיוחזרו עם תום המכירה.

  

מבט על האחוזה מהאוקיינוס מבט על האחוזה מהאוקיינוס צילום: Premiere Estates

 

 

מבט על האחוזה מלמעלה. ניתן לראות בבירור את סימן ההיכר שהותיר המנוח - כביש הגישה הסגול מבט על האחוזה מלמעלה. ניתן לראות בבירור את סימן ההיכר שהותיר המנוח - כביש הגישה הסגול צילום: Premiere Estates

 

 

האחוזה ממוקמת באיי טורקס וקאיקוס בצפון האוקיינוס האטלנטי האחוזה ממוקמת באיי טורקס וקאיקוס בצפון האוקיינוס האטלנטי צילום: Premiere Estates

 

 

האחוזה עמדה למכירה במאי 2016, אך העסקה לא נסגרה האחוזה עמדה למכירה במאי 2016, אך העסקה לא נסגרה צילום: Premiere Estates

 

 

 

 צילום: Premiere Estates

 

 

באחוזה ששה חדרי שינה באחוזה ששה חדרי שינה צילום: Premiere Estates

 

 

סגנון הבנייה הוא ים תיכוני עם גגות רעפים סגנון הבנייה הוא ים תיכוני עם גגות רעפים צילום: Premiere Estates

 

 

שטח הבית המרכזי הוא 930 מ"ר שטח הבית המרכזי הוא 930 מ"ר צילום: Premiere Estates

 

זווית נוספת מהאחוזה לנוף הפתוח של האוקיינוס האטלנטי זווית נוספת מהאחוזה לנוף הפתוח של האוקיינוס האטלנטי צילום: Premiere Estates

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x