$
נדל"ן עולמי

כבר לא הכי יקרה בארה"ב: הבעלים של אחוזת הענק בלוס אנג'לס חתך את המחיר

המחיר הראשוני של האחוזה בבל-אייר, המתהדרת בין היתר במנחת מסוקים ובגלריית מכוניות פרארי, עמד על 250 מיליון דולר. מה המחיר כעת?

שירות כלכליסט 19:5722.04.18

זו הייתה יכולה להיות המכירה של הבית היקר ביותר בארה"ב, אך העסקה בגובה 188 מיליון דולר לרכישת אחוזת 12 חדרי השינה בבל-אייר, לוס אנג'לס, שכוללת מנחת מסוקים וגלריית מכוניות פרארי, לא יצאה לפועל - והבית מוצע שוב למכירה.

 

 

 מחירה הראשוני של האחוזה היה 250 מיליון דולר, אך המפתח ברוס מקובסקי, בעליה של האחוזה, החזיר אותה ביום שישי האחרון לשוק בהנחה של 25% (62 מיליון דולר), כלומר "רק" תמורת 188 מיליון דולר.

 

 

מקובסקי חשף את הבית לציבור המעוניינים בינואר 2017, ותיאר אותו כ"נכס ראווה" שנמצא באותה קטגוריה של מגה-יאכטות ומטוסי סילון פרטיים גדולים, שיכולים להימכר בטווח המחירים של 50 עד 500 מיליון דולר. תוך חודשים הוא מצא קונה ב-188 מיליון דולר, וביוני הוציא את הבית מהשוק. ואולם העסקה לא יצאה לבסוף לפועל ועתה הבית שוב מוצע למכירה במחיר בו נפלה העסקה הקודמת - 188 מיליון דולר. 

 

האחוזה המפוארת המוקפת קירות זכוכית ממוקמת במורד גבעה באחת השכונות היוקרתיות ביותר בארה"ב. בגודל של 3,500 מ"ר, היא גדולה ביותר מפי 10 מגודל הבית החציוני בשוק הנדל"ן של המובלעת האופנתית Bel Air - Beverly Crest. כמה ממאפייניה המיוחדים כוללים קיר ממתקים, יותר מ-100 מיצבי אמנות וגלריית מכוניות מצוידת בכלי רכב בשווי כולל של 30 מיליון דולר.

 

האחוזה היתה במשך זמן מה הנכס היקר ביותר בשוק הנדל"ן האמריקאי, אך מאז הודחה מהתואר הזה על ידי אחוזה בעלת 14 חדרי שינה ליד שכונת הולמבי הילס שבלוס אנג'לס, שמוצעת ב-200 מיליון דולר; וכן על ידי אחוזה ניאו-קלאסית שהיתה בבעלות הבעלים המנוח של Univision, ג'רי פרנצ'יו, אשר ממוקמת גם היא בבל-אייר ומוצעת עבור 350 מיליון דולר.

 

חוץ מקירות ממתקים ומכוניות במיליונים, ביתו המוצע למכירה של מקובסקי מגיע עם שתי סוויטות מרכזיות ועשרה חדרי שינה לאורחים, 21 חדרי אמבטיה ודק עץ ומדשאה על הגג. בבית שלושה מטבחים וחמישה ברים, וכן אולם באולינג עם ארבעה מסלולים וקולנוע עם 40 מושבים. מחיר הבית כולל את משכורות שבעת עובדיו לשנתיים הראשונות.

 

עכשיו בהנחה של 25% עכשיו בהנחה של 25% צילום: 924belair.com

 

 

 

 צילום: 924belair.com

 

ויש גם מנחת מסוקים פרטי ויש גם מנחת מסוקים פרטי צילום: 924belair.com

 

לא חסרים מקומות ישיבה לא חסרים מקומות ישיבה צילום: 924belair.com

 

בריכה, אלא מה בריכה, אלא מה צילום: 924belair.com

 

ואולם באולינג לשעות הפנאי ואולם באולינג לשעות הפנאי צילום: 924belair.com

 

ממתקים לרוב וכדורגל שולחן ממתקים לרוב וכדורגל שולחן צילום: 924belair.com

 

אוסף מכוניות יוקרה אוסף מכוניות יוקרה צילום: 924belair.com

 

וגם אולם קולנוע ביתי מהודר וגם אולם קולנוע ביתי מהודר צילום: 924belair.com

 

פינת אוכל עם חלון גדול לנוף פינת אוכל עם חלון גדול לנוף צילום: 924belair.com

 

מבט על לוס אנג'לס מבט על לוס אנג'לס צילום: 924belair.com

 

הבית הבית צילום: 924belair.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x