$
נדל"ן עולמי

ת"א יקרה? צריף שרוף בעמק הסיליקון מוצע למכירה ב-800 אלף דולר

סוכני הנדל"ן מצדיקים את המחיר: הצריף נמצא על שטח של יותר מחצי דונם באזור המפרץ של סן פרנסיסקו, שם ממוקמות כמה מחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם

שירות כלכליסט 22:0018.04.18

צריף הרוס למחצה, לשעבר בית מגורים שנשרף, מוצע למכירה תמורת 800 אלף דולר בסן חוזה, קליפורניה. מודעת המכירה, שכבר סופגת ביקורת ברשת, ממחישה עד כמה שוק הנדל"ן של עמק הסיליקון לוהט. 10 קונים פוטנציאלים כבר יצרו קשר עם סוכנות הנדל"ן.

 

 

 

סוכנות הנדל"ן שפרסמה את המודעה טוענת כי שווי הקרקע מצדיק את המחיר. הצריף נמצא על שטח של יותר מחצי דונם באזור המפרץ של סן פרנסיסקו, שם ממוקמות כמה מחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם.

 

המודעה משכה אש מכיוונם של הגולשים, ואחד מהם כתב "זו בדיחה, נכון?". אחר שאל "איזה אדם שפוי יקנה את זה?". עוד גולש כתב: "זו הסיבה שאנשים עוזבים את קליפורניה". מתברר כי הסכום שנדרש אינו יוצא דופן באזור.

 

הצריף השרוף הצריף השרוף צילום: willow

 

 

 צילום: willow

 

ריק סמית', בכיר באיגוד סוכני הנדל"ן של עמק הסיליקון (מחוז סנטה קלרה), אמר כי הבתים באזור נמכרים ביותר מ-1.5 מיליון דולר. סוכנת הנדל"ן הולי באר, שפרסמה את המודעה בפייסבוק, ציינה כי הרכישה של הנכס ושיפוצו זולים יותר מרכישת בית חדש באזור.

 

 

 

על פי חברת הנדל"ן זילו (Zellow) המחיר החציוני של בית בסן חוזה עומד על 1.08 מיליון דולר, והוא צפוי לעלות בעוד 8.4% במהלך 2018. השוק המקומי סובל ממחסור בבתים למכירה בשעה שתושביו רואים חשיבות רבה לקרבת מקום המגורים למקום עבודתם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x