$
נדל"ן

חברת ההייטק גלאסבוקס תרחיב את מרכז הפיתוח בישראל

החברה ששוכרת כיום 180 מ"ר בפתח תקווה, שכרה את הקומה החמישית בבית המרטון בעיר תמורת מיליון שקל בשנה

דותן לוי 19:0725.03.18

חברת גלאסבוקס (Glassbox) העוסקת בשיפור חוויית המשתמשים תרחיב את מרכז הפיתוח בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". החברה שכרה את הקומה ה-5 בבניין המרטון בפתח תקווה המשתרעת על שטח של 1,000 מ"ר. חוזה השכירות נחתם לתקופה של 4 שנים ודמי השכירות יעמדו על 70 שקל למ"ר לחודש לא כולל דמי ניהול של 10 שקלים למ"ר. כמו כן, על פי הערכות החברה תשקיע כמיליון שקל במרכז החדש.

 

מרכז הפיתוח הקודם ששכרה גלאסבוקס השתרע על שטח של 180 מ"ר וממוקם גם הוא בפתח תקווה. לחברה יותר מ-60 עובדים בכמה סניפים באירופה (לונדון), ובארה"ב (ניו יורק). בכוונתה לגייס בזמן הקרוב כ-14 עובדים חדשים מתוכם 10 בישראל. גלאסבוקס נוסדה בשנת 2010 על ידי יואב שרייבר, ירון גואטה וחנן בלומשטיין. החברה פיתחה טכנולוגיה שלוכדת, מקליטה ומנתחת פעולות דיגיטאליות במטרה לשפר את חווית המשתמש בווב ובאפליקציה.

 

קרית אריה קרית אריה צילום: גלעד קוולרציק

פרויקט המרטון ממוקם באזור התעסוקה הצפוני של קרית אריה וכולל 3 בניינים בני 6 קומות ובשטח כולל של 32 אלף מ"ר. הפרויקט בנוי כך שכל אחד מהבניינים בנוי כבניין עצמאי המחובר לבניין שלידו כך שבאופן תיאורטי חברה ששוכרת שטח יכולה להתרחב עד לשטח של 5,500 מ"ר בקומה אחת.

 

מנכ"ל גלאסבוקס, ירון מורגנשטרן, אמר: "אנו נרגשים לחנוך את המשרדים החדשים שלנו בישראל, בהם נמשיך לפתח את הטכנולוגיה שלנו ונמשיך לייצר חידושים בתחום הדיגיטלי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x