$
חדשות נדל"ן

מתיו ברונפמן שכר את הדירה של הפרסומאי אייל חומסקי ברוטשילד 17 ב-30 אלף שקל לחודש

מדובר בדירה בשטח של כ-170 מ"ר אשר נרכשה על ידי חומסקי למטרת השקעה; על בעלי הדירות בבניין נמנים משפחת אירני, האדריכל אבנר ישר, ומשפחת היהלומנים - מאירוב

דותן לוי 19:3225.02.18

מתיו ברונפמן המילארדר היהודי קנדי מבעלי איקאה ישראל שכר מהפרסומאי אייל חומסקי את דירתו בקומה ה-17 של מגדל היוקרה רוטשילד 17 בתל אביב.

 

מדובר בדירה בשטח 168 מ"ר הכוללת גם מרפסת בשטח 12 מ"ר. את הדירה שכר ברונפמן בתמורה לסכום של 30 אלף שקל לחודש כולל דמי ניהול. בשנת 2009 עוד בטרם תחילת הבנייה של המגדל רכש חומסקי יחד עם שותפו ראובן אדלר את הקומה ה-17 המשתרעת על שטח של 640 מ"ר וכוללת 4 דירות למטרות השקעה. במהלך 2017 נישא ברונפמן למלאני לביא ומאז נולד לשניים בן, כך שעל פי הערכות דירה זו תשמש את בני הזוג בעת שיבלו את זמנם בישראל.

 

מתיו ברונפמן מתיו ברונפמן צילום: נמרוד גליקמן

 

 

המגדל ברוטשילד 17 נבנה במסגרת פרויקט שיזמו אקרו נדל"ן וקנדה ישראל וכולל את המגדל וכן שני בניינים לשימור ושחזור. אבנר ישר אשר רכש דירה בפרויקט תכנן את המגדל אשר נבנה על שטח של 2.5 דונם, וכולל 20 קומות ודירות בשטח של 130 -700 מ"ר. המבנים לשימור הוקמו ב-1915 כחלק מהמבנים הראשונים של "אחוזת בית". בית אדלר צפוי להשתלב כחלק מלובי הבניין ולשמש את דיירי המגדל כחלק מהמרחב הציבורי שיכיל בין היתר: חדר כושר, חמאם, ספא, ולאונג', ובית לידווינסקי באחד העם – נמכר לפני שנתיים ומושכר לחברת הייטק.

 

 

רוטשילד 17 רוטשילד 17 צילום: ינאי דיטש

 

את הלובי ויתר השטחים הציבוריים במגדל עיצבה האדריכלית אורלי שרם. מלבד חומסקי ואדלר והאדריכל ישר, רכשו במגדל דירות גם אנשי הייטק כמו גיורא קפלן וליאור בוקר מחברת WIX, וכן עו"ד אורי ברגמן, משפחת גרוס מתחום הביומד, היהלומנים בני ויוסי מאירוב, ומשפחת אירני מבעלי פקטורי 54. המחירים במגדל שהחל את הליכי השיווק לפני כ-5 שנים התחילו ב-45-50 אלף שקל למ"ר ונעים כיום על 65-75 אלף שקל למ"ר, עליה בשיעור של כ-30%. המגדל מתאפיין במספר נמוך יחסית של דירות אשר מוערך ב-45, בין היתר בשל שטח קומה קטן יחסית.

 

אייל חומסקי סירב להגיב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x