$
חדשות נדל"ן

גזית גלוב רכשה מרכז מסחרי בשכונת כוכב הצפון בתל אביב

מדובר במרכז מסחרי בשטח 2,500 מ"ר שנמצא בשלבי בנייה; מחיר הרכישה עומד על 110 מיליון שקל ומשקף את עלות הפרויקט במצב גמור; המרכז יהיה בעל אופי שכונתי ועד כה שופרסל שכרה 250 מ"ר

דותן לוי 13:0520.02.18

כפי שנחשף ב"כלכליסט", גזית גלוב, באמצעות חברת הבת בבעלותה המלאה גזית גלוב ישראל, רכשה קרקע של כ-4.5 דונם בלב שכונת כוכב הצפון בצפון ת"א, עליו מוקם בימים אלו מרכז מסחרי שכונתי. החברה שילמה 105 מיליון שקל המשקפים את עלות הפרויקט כולל התשלומים לקבלן הביצוע אשר צפוי לשלם את עבודתו בעוד כשנתיים. 5 מיליון שקל נוספים שולמו עבור מס רכישה, כך שעלות העסקה כולה עומדת על 110 מיליון שקל.

 

המתחם נרכש מחברת טרמוסינטקס החזקות, בבעלותו של יזם הנדל"ן סמואל שטקר, והוא נחשב למרכז הקטן ביותר של גזית גלוב בשטח של 2,500 מ"ר בלבד הכוללים מרתף חניה וקומה מסחרית אחת. החברה מחזיקה מלבדו ב-2 מרכזים נוספים בתל אביב,

 

 

הדמיה של המרכז המסחרי בכוכב הצפון הדמיה של המרכז המסחרי בכוכב הצפון צילום: סטודיו אלכס לובימוב

 

G צמרת ו- G תל ברוך (מיקדו סנטר), כל אחד מהם משתרע על שטח של 7,000 מ"ר. .

 

היזם הנוכחי הספיק להשכיר כ-250 מ"ר לרשת שופרסל, וכן מספר חנויות לשוכרים פרטיים, אך רובו של המתחם עדיין פנוי ובכוונת גזית גלוב להתחיל לשווק אותו בקרוב וליצור תמהיל שיתאפיין בשכונתיות ויכלול בין היתר בתי קפה, מסעדות ושימושים נוספים שישרתו את תושבי השכונה, אך לא צפוי לכלול מותגי אופנה.

 

בגזית גלוב, לא שוללים את האפשרות כי בעתיד ימשיכו להיכנס לשוק של המרכזים המסחריים הקטנים במיוחד בערים שבהן הם כבר מחזיקים בבעלותם בנכסים מסחריים.

 

ירון אשל, מנכ"ל גזית גלוב ישראל: "רכישת המרכז המסחרי בכוכב הצפון היא חלק מאסטרטגיית החברה, המתמקדת בפיתוח מרכזים עירוניים הממוקמים במרכזי שכונות מגורים איכותיות בעלי חסמי כניסה גבוהים. נכס זה מצטרף לשני נכסים נוספים בבעלות החברה, G צמרת ו G תל ברוך, אשר ביחד מהווים השלמה לתיק הנכסים האיכותי בעיר תל אביב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x