נדל"ן עולמי

ויינשטיין משלם את מחיר הקלון: נאלץ למכור את אחוזתו המפוארת בהפסד

מפיק הקולנוע שהטריד מינית עשרות נשים נאלץ למכור את ביתו בן 7 חדרי השינה בהאמפטונס, הכולל בריכה מחוממת וחדר קולנוע במחיר הנמוך ממה ששילם עבורו ב-2014. בכמה נמכרה האחוזה ואיך נראה הבית? צפו בתמונות

שירות כלכליסט 21:0025.01.18

לשונאיו של הארווי ויינשטיין יש היום סיבה להרגיש קצת יותר טוב – מפיק הקולנוע המושמץ מכר את אחוזתו בהאמפטונס תמורת 10 מיליון דולר – 1.4 מיליון דולר פחות ממה ששילם עבורה ב-2014, ו-3.4 מיליון דולר פחות מהמחיר שדרש אשתקד.

 

 

 

ויינשטיין, שהודח מחברת ההפקות שלו "ויינשטיין קומפני" (Weinstein Company ) באוקטובר לאחר שהואשם בעבירות מין של עשרות נשים, עומד בפני הוצאות משפטיות עצומות. זאת בנוסף לגירושים קשים מג'ורג'ינה צ'אפמן. על כן לא מפתיע שהוא נאלץ לחתום על מכירת הבית בן 7 חדרי השינה ו-836 המטרים הרבועים באמאגנסט, ניו יורק.

 

 צילום: trulia

 

 

הבית הועמד למכירה כבר במרץ, לפני שהשערורייה פרצה, אולם אז מחירו היה אופטימי יותר ועמד על כ-13.5 מיליון דולר. באפריל חתך ויינשטיין את המחיר ל-12.4 מיליון דולר, ולבסוף נאלץ להסתפק בהצעה נמוכה משמעותית של 10 מיליון דולר.

 

האחוזה כולה משתרעת על פני יותר מ-7 דונם ויושבת על שפת המים. היא כוללת בריכה מחוממת, תקרות קמורות וחדר קולנוע לסרטי תלת-מימד.

 

 צילום: trulia

 

 

חרף הקיצוץ המשמעותי במחיר, יש הטוענים כי הוא קיבל יותר ממה שמגיע לו.

 

"המחיר לא נמוך דיו", אומרת סלבריטאית הנדל"ן מניו יורק דולי לנז. "אף אחד לא רוצה להתעסק אתו".

 

התנהגותו של ויינשטיין משפיעה גם על אחיו בוב, המנסה למכור את דירתו העומדת על סנטרל פארק במנהטן.

 

"הראיתי לקונה פוטנציאלי את הדירה, אולם ברגע ששמע שמדובר באחיו של הארווי ויינשטיין, הסתובב ויצא", אמרה לנז לאתר Realtor.com.

 

 צילום: trulia

 

 

כעת תוהים בתעשייה אם הקיצוץ במחיר אחוזתו של ויינשטיין מסמנת גורל דומה לנכסיהם של ידוענים אחרים שהואשמו גם הם בהתנהגות מינית בלתי הולמת, כגון קווין ספייסי, לואיס סי. קיי. מאט לאאור ומריו בטאלי. אולם לנז לא סבורה כך.

 

 

 

"אין ספק שזה טוב, אבל אני לא חושבת שלמאט לאואר ולאחרים יהיו בעיות דומות כשהם ינסו למכור נכסים. אני לא חושבת שהם מושמצים כמו ויינשטיין. הוא היה איום. הוא מעלה את הרף לרמה אחרת מאשר אחרים שהואשמו בהנהגות זו".

 

בשלב זה טרם פורסם מי רכש את אחוזתו של ויינשטיין, אולם לנז אמרה כי היא מקווה שהוא יהרוס את הבית ויבנה אותו מחדש כדי להיפטר מ"האנרגיות הרעות".

 

 צילום: trulia

 

 

 צילום: trulia

 

 

 צילום: trulia

 

 

 

 צילום: trulia

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x