$
נדל"ן עולמי

צפו בתמונות: ג'ני מהבלוק מוכרת פנטהאוז ב-27 מיליון דולר

מדובר בדופלקס יוקרתי במנהטן בגודל 607 מ"ר הכולל ארבעה חדרי שינה, שישה חדרי אמבטיה וארבע מרפסות ענק המשקיפות על מדיסון סקוור פארק. ומי השכנה המפורסמת של לופז?

שירות כלכליסט 22:0127.10.17
ג'ניפר לופז מוכרת את הדופלקס היוקרתי שלה במנהטן ומבקשת תמורתו 26.95 מיליון דולר. לופז רכשה את הדירה רק לפני שלוש שנים, אז שילמה עבורה 20.16 מיליון דולר.

 

 

 

הפנטהאוז בגודל 607.5 מ"ר כולל ארבעה חדרי שינה, שישה חדרי אמבטיה וארבע מרפסות בגודל כולל של כמעט 280 מ"ר המשקיפות על מדיסון סקוור פארק. הוא חולש על הקומות החמישית והשישית בבניין וויטמן מנשיון שנבנה ב-1924, וב-2013 הומר לבניין בן ארבע דירות, שבאחת מהן מתגוררת צ'לסי קלינטון. הדירה של לופז היא היקרה ביותר בבניין. קלינטון לדוגמה שילמה ביולי 2013 9.25 מיליון דולר עבור הדירה שלה. בנוסף לכך, דמי התחזוקה החודשיים שמשלמת לופז עומדים על 11 אלף דולר. התשלום הזה מכסה את עלות השומר בכל שעות היממה, חדר אחסון מקורר וחדר כושר קטן.

 

 צילום: איי פי

 

מעלית פרטית מובילה ישירות לסלון הפנטהאוז. יש גם מטבח מאובזר וחדרי אוכל. בקומה הזו אפשר למצוא גם חדר שינה ושלושה חדרי אמבטיה וכן חדר לעובדים וחדר כביסה. בקומה העליונה יש עוד שני חדרי אמבטיה ושתי מרפסות, וכן חדר בידור.

 

 

 

מאפיינים מרשימים נוספים כוללים גרם מדרגות בסלון, תקרות בגובה 3.6 מטרים ורצפות פרקט מעץ אלון.

 

 צילום: Trulia

 

ללופז יש בית גם בהמפטונ'ס, אותו רכשה במאי 2013 עבור 9.995 מיליון דולר. הוא כולל שמונה חדרי שינה. במקביל, השנה הצליחה הזמרת והשחקנית למכור אחוזה בקליפורניה ב-10 מיליון דולר, על אף שביקשה עבורה במקור 17.5 מיליון דולר. בנוסף, היא מחזיקה בנחלה בבל אייר שכוללת בית ראשי, כמה בתי אורחים, בריכה, אולם קולנוע ביתי ומגרש מיני גולף. ב-2014 היא שילמה עבורה 28 מיליון דולר.

 

 צילום: Trulia

 

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 צילום: Trulia

 

 

 

 צילום: Trulia

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x