נדל"ן עולמי

בפעם השנייה: איוונקה מוזילה את השכירות על דירתה במנהטן

באוקטובר אשתקד ביקשה בתו של הנשיא עבור הדירה במגדל טראמפ פארק אווניו 15 אלף דולר. מה המחיר המבוקש כעת?

שירות כלכליסט 17:4301.10.17

איוונקה טראמפ נאלצה להוריד בפעם השנייה את השכירות שהיא מבקשת עבור דירה במגדל טראמפ פארק אווניו. המחיר כעת נמוך ב-30% מכפי שהיה במקור.

 

 

 

הדירה, הכוללת שני חדרי שינה במגדל במנהטן ונמצאת שבבעלות האימפריה המשפחתית, מוצעת כעת להשכרה עבור 10,450 דולר בחודש, זאת לעומת מחיר של 15 אלף דולר שביקשה טראמפ כשהחלה לפרסם את הדירה באוקטובר האחרון, ולאחר שבפברואר היא נאלצה להוריד בפעם הראשונה את המחיר ל-13 אלף דולר בחודש.

 

 

בתו של נשיא ארה"ב, איוונקה טראמפ, על רקע המגדל בתו של נשיא ארה"ב, איוונקה טראמפ, על רקע המגדל צילום: גטי אימג'ס, 502-park-avenue

 

 

נראה אם כך שבתו של הנשיא גם אינה חסינה מהשפעות שוק השכירות של מנהטן, שסובל מהיצע יתר. נכון לסוף אוגוסט, הוצעו להשכרה 7,497 דירות במנהטן, גבוה ב-31% מהממוצע החודשי מאז 2008. עם זאת, גם במחיר המופחת, טראמפ מבקשת מחיר הגבוה מהשכירות החציונית בדירות היוקרה של מנהטן שעמדה בחודש שעבר על 8,000 דולר בחודש.

 

הדירה בגודל 144 מ"ר כוללת גם שני חדרי שינה, מטבח שף ונופים של העיר. איוונקה (35) רכשה את הדירה ב-2004 עבור 1.5 מיליון דולר. היא העבירה אותה לחברה בע"מ ב-2015. עד השבוע שעבר הדירה בכלל הוצעה למכירה עבור 4.1 מיליון דולר.

 

איוונקה מתגוררת מאז תחילת השנה עם בעלה ג'ארד קושנר ושלושת ילדיהם בוושינגטון, שכן הם משמשים כיועצים לנשיא. הם משלמים שכירות של 15 אלף דולר בחודש עבור בית בשכונת קלוראמה בוושינגטון. אם כי במרץ דווח כי השכנים מתלוננים על נוכחות השירות החשאי שמשתלט על מקומות החנייה ברחוב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x