$
נדל"ן עולמי

טומי הילפיגר מעמיד שוב למכירה את הפנטהאוז במלון פלאזה ניו יורק, הפעם ב-50 מיליון דולר

מעצב האופנה שהכריז מספר פעמים על מכירת דירת היוקרה שלו המשקיפה לסנטרל פארק והתחרט מעמיד אותה כעת למכירה בהנחה של 9 מיליון דולר. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 16:0112.09.17
טומי הילפיגר שוב שינה את דעתו ומעמיד מחדש למכירה את הפנטהאוז שלו במלון פלאזה. מוקדם יותר השנה דווח כי מעצב האופנה ויתר על ניסיונותיו למכור את הדירה והחליט לחזור ולהשתמש בה. כעת נודע כי הילפיגר שוב מציע אותה למכירה, ומבקש תמורת הדופלקס בעל ארבעה חדרי השינה 50 מיליון דולר. מדובר על ירידה במחיר המבוקש, שעמד באפריל על 58.9 מיליון דולר.

 

 צילום: easy street

 

 

הילפיגר ואשתו מנסים בהפסקות למכור את הנכס כבר כמעט עשור, אך ללא הצלחה זאת על אף שהדירה כוללת מרפסת המעוצבת בצורת לוח שחמט המשקיפה על סנטרל פארק.

 

הילפיגר רכש במקור את הדירה ב-2008 עבור 25.5 מיליון דולר, אך כעבור חודשיים בלבד ניסה למכור אותה עבור 50 מיליון דולר. אולם אז פרץ משבר הדיור בארה"ב ובני הזוג העדיפו להוריד את הנכס מהשוק במקום להוריד את המחיר. בתקופה הזו הוציאו 20 מיליון דולר נוספים על שיפוצים נרחבים, כולל העסקת המאייר של ספר הילדים אלואיז לצייר ציור קיר של הדמות (בספר אלואיז מתגוררת בפלאזה).

 צילום: easy street

 

 

הדירה בגודל 520 מ"ר השוכנת בקומות ה-18 וה-19 הוצעה שוב למכירה ב-2013, כשהכלכלה האמריקאית החלה להתאושש, הפעם הם ביקשו מחיר מנופח של 80 מיליון דולר. אך כלכלה מתחזקת לא הספיקה כדי לשכנע את הקונים העשירים להוציא סכום כזה על דירה, והיא שוב הורדה מהשוק. היא חזרה פעם נוספת ב-2015, הפעם תמורת סכום מעט נמוך יותר של 75 מיליון דולר. ביולי השנה שעברה הורד הסכום שוב הפעם ל-68.95 מיליון דולר, כשבנובמבר הוא עמד כבר על 58.9 מיליון דולר, אך באפריל הורדה הדירה מהיצע השוק. הילפיגר אמר לוול סטריט ג'ורנל כי קיבל בעבר כמה הצעות, אך הן היו נמוכות מדי.

 

"אני מאמין שאם היא תימכר, היא תימכר. אם לא, אני אשמור עליה", אמר.

 

הדירה כוללת את כל הפינוקים שהמלון עצמו מציע לאורחיו – שירות חנייה, שירות ניקיון ושירות חדרים ממסעדת השף הסלבריטאי טוד אינגליש.

 

בבעלות בני הזוג גם בתים בגריניץ', קונטיקט, פאלן ביץ' ומוסטיק. יש להם גם אחוזה בשכונת גולדן ביץ' במיאמי, אותה הם מנסים למכור מאז פברואר ומבקשים תמורתה 27.5 מיליון דולר.

 

 צילום: streeteasy

 

 

 צילום: streeteasy

 

 צילום: streeteasy

 

 צילום: streeteasy

 

 צילום: streeteasy

 

 צילום: streeteasy

 

 צילום: streeteasy

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x