שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

אשטרום נכסים ואקה נדל"ן חתמו על שותפות להקמת שני מגדלים בירושלים

החברות נכנסו לשותפות עם קבוצת בליליוס וחברת דרורי להקמת קומפלקס מגורים מסחר ומשרדים במתחם משרד החוץ; שווי הקרקע כולה מוערך ב-270 מיליון שקל

דותן לוי 11:3012.09.17

החברות אשטרום נכסים ואקה נדל"ן חתמו על הסכם לרכישת חלק מזכויות בקרקע במתחם משרד החוץ צפון בירושלים. הקרקע שנרכשה ממשפחת עבוד-לוי וחברת דרורי משתרעת על פני 5.8 דונם ושוויה מוערך ב-270 מיליון שקל.

 

 

העסקה בוצעה במסגרת שותפות של אשטרום ואקה נדל"ן עם קבוצת בליליוס וחברת דרורי, שימשיכו להחזיק ביתרת הזכויות בקרקע. התוכנית לקרקע מאפשרת הקמה של שני מגדלים, מגדל מגורים של 160 יחידות דיור, ומגדל משרדים ושטחי מסחר בשטח של כ-40 אלף מ"ר.

 

מדובר בתוכנית שהינה חלק ממתחם הכניסה לעיר אשר צפוי לכלול שטחי משרדים, מסחר ומגורים במגדלים בגובה 24-30 קומות. הפרויקט ממוקם בין הרחובות יפו ושז"ר בצמידות לקריית הממשלה החדשה, הנמצאת בשלבי הקמה, וכן בסמוך לבתי המשפט של העיר ולבניין הפרקליטות הנמצאים בשלבי תכנון והקמה. הפרויקט נבנה בצמוד לתחנת הרכבת החדשה, לתחנת המרכזית (אוטובוסים) ולתחנת הרכבת הקלה.

 

הדמיית פרויקט שער העיר בירושלים הדמיית פרויקט שער העיר בירושלים הדמיה:דגן פתרונות ויזואלים מתקדמים

 

אלי קליין, בעלים ויו"ר של אקה נדל"ן אמר כי החברה פעלה במשך למעלה משנה על מציאת השותפים הנכונים ועל רכישת המתחם ממשפחת עבוד לוי. שיווק הפרויקט צפוי להתחיל בשנה הקרובה.

 

את הצדדים לעסקה מייצגים עורכי הדין: אבי פורטן וישי איצקוביץ - ממשרד אגמון, שמוליק לכנר ושירה אוזיק - ממשרד נשיץ ברנדס, צחי נרקיס ואילן קרמר- ממשרד פירון ויורם בורלא.

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x