$
נדל"ן עולמי

הדירה המשקיפה לנוף הכי יפה בלונדון מוצעת ב-12.5 מיליון ליש"ט

פנטהאוז השוכן על גדור נהר התמזה כולל ספרייה מעוגלת, גזיבו וחניון, אבל גולת הכותרת היא חלונות הענק המשקיפים לטאואר ברידג', לקתדרלת סנט פול ולמגדלים המפורסמים של הסיטי. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 13:5521.08.17
פנטהאוז בלונדון ממנו נשקף הנוף היפה ביותר שיכולה העיר להציע מוצע למכירה עבור 12.5 מיליון ליש"ט (16.28 מיליון דולר). הדירה שוכנת מרחק קצר מהטאואר ברידג', והחלונות הגדולים לכל אורכה משקיפים על המבנה המפורסם, וכן על אתרים ידועים נוספים כמו קתדרלת סנט פול ומגדל גורקין ("מגדל המלפפון") המפורסם. "כל מי שיש לו 10 מיליון ליש"ט זמינים ורוצה לגור ליד הנהר ובמרכז לונדון, לא יוכל למצוא דירה המציעה נופים יפים יותר", אמר ג'יימס היימן, סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה.

 

הדירה היוקרתית, המכונה The High Command נמצאת במבנה ששימש בעבר כמבשלת בירה ונבנה ב-1894. המבנה שוחזר, שופץ והומר לסדרה של מגורי יוקרה, לאורך שנות ה-80 של המאה הקודמת.

 

 

 

הפנטהאוז מתפרש על פני 5 קומות החל מהקומה השביעית של המבנה והוא בגודל 397 מ"ר. הדירה כוללת 4 חדרי שינה, 3 חדרי אמבטיה ועוד 5 מרפסות חיצוניות. לדירה יש מעלית פרטית משל עצמה בין הקומות השביעית והעשירית, וכן שני גרמי מדרגות נפרדים. בקומה הראשונה (שהיא בעצם הקומה השביעית של הבניין) יש חדר כניסה רחב היקף ומטבח. בשתי הקומות מעל נמצאות סוויטות חדרי השינה וחדר ארונות.

 

העיצוב הייחודי בא במיוחד לידי ביטוי בקומות העשירית וה-11 שהן בצורה מעוגלת וכוללות ספרייה, גזיבו ומרפסת המציעה מראות פנורמיים של לונדון. לבעלי הפנטהאוז שמורים 4 מקומות חנייה.

 

הפנטהאוז מבחוץ. ממוקם על גדות נהר התמזה הפנטהאוז מבחוץ. ממוקם על גדות נהר התמזה צילום: Knight Frank

 

 

חלונות פנורמיים לנהר חלונות פנורמיים לנהר צילום: Knight Frank

 

 

הנוף הנשקף מהדירה בשעות הערב הנוף הנשקף מהדירה בשעות הערב צילום: Knight Frank

 

 

 צילום: Knight Frank

 

 

אחת מחמש המרפסות בפנטהאוז אחת מחמש המרפסות בפנטהאוז צילום: Knight Frank

  

 

הקומות ה-10 וה-11. ספרייה וגזיבו הקומות ה-10 וה-11. ספרייה וגזיבו צילום: Knight Frank

  

 

האמבטיה המשקיפה לגשר מצודת לונדון האמבטיה המשקיפה לגשר מצודת לונדון צילום: Knight Frank

 

 

 אחד מחללי המגורים המרכזיים. המבנה שימש בעבר כמבשלת בירה אחד מחללי המגורים המרכזיים. המבנה שימש בעבר כמבשלת בירה צילום: Knight Frank

 

 

אחד מארבעת חדרי השינה אחד מארבעת חדרי השינה צילום: Knight Frank

  

 

גשר המצודה נשקף מחלונות הדירה גשר המצודה נשקף מחלונות הדירה צילום: Knight Frank

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x