$
נדל"ן עולמי

לגור כמו המלך: האחוזה של אלביס מוצעת להשכרה

האחוזה בבוורלי הילס שבה גר הזמר בשנים 1973-1967 החליפה ידיים ולפני כשנה היא נמכרה ב-30 מיליון דולר. היא משתרעת על פני כמעט 5 דונם על צלע הר שממנה נשקף הנוף של העיר לוס אנג'לס

שירות כלכליסט 22:3919.08.17

אלפי מעריצים של אלביס פרסלי הגיעו ביום רביעי האחרון לאחוזתו, גרייסלנד בטנסי, כדי לציין את יום השנה ה-40 למותו של "המלך" שהלך לעולמו ב-16 באוגוסט 1977. למעריציו יש עכשיו הזדמנות גם לגור בבית של המלך. לא בגרייס לנד אלא בבית אחר שלו - בבוורלי הילס, לוס אנג'לס, תמורת 65 אלף דולר לחודש.

 

 

 

האחוזה שוכנת בשכונת היוקרה "טרוסדייל איסטייט" בבוורלי הילס. הנכס החליף ידיים וב-2014 מכר אותו מייסד רשת בתי הקפה "הארד רוק" פיטר מורטון, לחברה בבעלותו של איש העסקים המצרי חאמד אל-חיאטי, תמורת 14.5 מיליון דולר. לפני כשנה היא נמכרה שוב תמורת 30 מיליון דולר.

 

 צילום: The Agency

 

 

אלביס התגורר בווילה בין השנים 1967 ל-1973, 4 שנים לפני מותו בגיל 42 בלבד. כמה מהשכנים שלו כללו שמות גדולים אחרים בזמנו כגון פרנק סינטרה, דין מרטין וריי צ'ארלס.

 

הבית נבנה ב-1958 בסגנון המשלב את סגנון הרוקוקו מהמאה ה-18 עם אדריכלות מודרנית מאמצע המאה שעברה, עם גג משופע ועיצוב פנימי מודרני כגון חלונות ענק וחלל פתוח.

 

האחוזה, המוקפת חומה, משתרעת על פני כמעט 5 דונם על צלע הר הצופה אל העיר לוס אנג'לס. ללא ספק אלביס צפה בכמה שקיעות מרהיבות כשישב לצד הבריכה.

 

הבית עצמו משתרע על פני כ-500 מטרים רבועים ויש בו 3 חדרי שינה, 5 חדרי אמבטיה, חדר שינה מרכזי מפואר, חלון תקרה גדול מעל פינת האוכל, אח, ותקרות עם עיטורי תבליט.

 

 

 צילום: The Agency

 

 

 צילום: The Agency

  

 צילום: The Agency

 

 

 צילום: The Agency

 

 

 צילום: The Agency

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x